2024-05-08

KARTA SVITU виступить у політехніці з благодійним концертом на підтримку ЗСУ

16 травня український рок-гурт KARTA SVITU виступить у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» з благодійним концертом на підтримку Збройних сил України. Вхід за донат.

KARTA SVITU виступить у політехніці з благодійним концертом на підтримку ЗСУ

Благодійний концерт KARTA SVITU, музичного проєкту українського артиста Івана Марунича, на підтримку ЗСУ відбудеться16 травня о 13:00 на алеї Open-Air.

KARTA SVITU – переможці Національної премії YUNA, а також автори постіронічного треку «Пес Патрон», який неодноразово потрапляв у тренди різних соцмереж, і став по-справжньому народним хітом.

Вхід за донат.

Нагадаємо, «Український Паганіні» – скрипаль-віртуоз Василь Попадюк зіграв благодійний концерт на сцені Полтавської політехнікирок-гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» двічі виступив з благодійними концертами, а також у Полтавській політехніці відбувся благодійний концерт Національного академічного оркестру народних інструментів.

Медіацентр
Національного університету
«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»