Нові здобутки студентів кафедри економіки підприємствата управління персоналом

23 травня 2018 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом.

Вітаємо з перемогою на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці» студента Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту групи 401-УП Завгородного Антона Сергійовича та його наукового керівника старшого викладача кафедри економіки підприємства та управління персоналом Галайду Тетяну Олександрівну!

Image Not Found

17 квітня 2018 року на базі Тернопільського національного економічного університету відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці», де Антон Завгородний отримав диплом ІІІ ступеня за наукову роботу на тему «Удосконалення методів діяльності рекрутингових компаній (на прикладі Полтавської області)», а його науковий керівник – подяку від галузевої конкурсної комісії.

Image Not Found

І вже 18-20 квітня 2018 року в Донецькому національному університеті ім. Василя Стуса за участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці» Антон Завгородний отримав почесну грамоту «За високий рівень теоретичної підготовки».

Image Not Found

Кафедра економіки підприємства та управління персоналом бажає Завгородному Антону подальших успіхів у навчанні та науковій роботі!

Image Not Found
Image Not Found