Проведення зустрічей між випускниками ЗОШ №7, ЗОШ №19 м. Полтава та викладачами кафедри економічної теорії та економічної кібернетики

23 лютого 2018 р.

За матеріалами кафедри економічної теорії та економічної кібернетики

22 лютого 2018 р. доценти кафедри економічної теорії та економічної кібернетики Тесьолкін О.І., Кобець С.П., Марчишинець О.М. провели майстер-клас із створення WEB-сайту на уроці інформатики у випускному класі ЗОШ №7 м. Полтава.

Image Not Found

Доцент Тесьолкін О.І. продемонстрував перед учнями свої професійні знання та вміння роботи у програмі KompoZer та графічному редакторі GIMP.

Image Not Found

Школярі брали активну участь у цьому процесі. У результаті за допомогою доступних засобів та сучасних онлайн-сервісів було створено сайт.

Викладачі кафедри економічної теорії та економічної кібернетики ПолтНТУ Кобець С.П., Тесьолкін О.І., Марчишинець О.В. ознайомили майбутніх абітурієнтів з правилами прийому до вузу у 2018 році, про обрання майбутнього економічного профілю підготовки, переваги вибору для вступу до нашого університету після закінчення школи. Учні із цікавістю вивчали демонстраційні матеріали.

Цього ж дня відбулася зустріч випускників двох класів ЗОШ №19 та старших викладачів кафедри Климко О.Г. та Щербініної С.А. Із школярами проведено бесіду про особливості правил прийому до ВНЗ у цьому році, про спеціальності університету та інституту, про дисципліни, які вивчаються під час навчання, про можливі міста працевлаштування після закінчення університету та успіхи наших випускників.

Image Not Found

Заходи профорієнтаційної роботи кафедри будуть і надалі продовжуватися на високому рівні з метою наповнення контингенту студентів.

Image Not Found
Image Not Found