Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Пріоритети розвитку міжнародної економічної діяльності країни в умовах глобалізації»

07 грудня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

23 листопада 2017 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Пріоритети розвитку міжнародної економічної діяльності країни в умовах глобалізації», яку провела кафедра міжнародної економіки та маркетингу. У роботі конференції взяли участь понад 130 учасників із різних міст України – Харкова, Одеси, Ужгорода, Маріуполя, Києва, Кривого Рогу, Ірпеня та ін.

Image Not Found

Під час урочистого відкриття Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції із теплими словами привітань від адміністрації ПолтНТУ до всіх присутніх звернувся співголова оргкомітету, директор Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту, доктор економічних наук, професор Володимир Гришко.

Продовжуючи роботу пленарного засідання конференції, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародної економіки та маркетингу Ірина Чичкало-Кондрацька виступила із вітальним словом і представила почесних гостей даного заходу, які завітали цього дня до ПолтНТУ. Вона підкреслила актуальність проблематики досліджень в сфері розвитку міжнародної економічної діяльності країни в умовах глобалізації, в обговоренні якої взяли участь науковці з 14 вищих навчальних заходів України та фахівці-практики з Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської торгово-промисловості палати, підприємств та організацій.

Image Not Found

Приємно відзначити, що Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Пріоритети розвитку міжнародної економічної діяльності країни в умовах глобалізації» була проведена у якісно новому форматі. До роботи конференції активно долучилися представники бізнесових структур. Зокрема, із доповіддю про особливості маркетингової діяльності національних виробників органічної продукції на закордонних ринках розповіла Юлія Дмитренко, начальник відділу маркетингу ТОВ «Фірма «Діамант ЛТД»».

Image Not Found

Зацікавила своєю доповіддю учасників конференції Аліна Гуріна, директор маркетингового агентства "AG PR", яка розповіла про провідні маркетингові тренди та сучасні маркетингові технології в Україні та за кордоном.

Image Not Found

При проведенні конференції було організовано Skype-зв’язок з учасниками Владиславом Степаненко, магістрантом Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського (м. Кривий Ріг) та Оленою Дериведмідь, аспіранткою Таврійського національного університету ім.. В.І. Вернадського (м. Київ) та проведено активне обговорення доповідей.

«Родзинкою» конференції став цікавий тренінг на тему «Особисті фінанси та відповідальне використання фінансових послуг» в рамках Проекту «Відповідальне фінансування», що реалізується Savings Banks Foundation for International Cooperation (SBFIC) (організатор  Ольга Гришко, програмний спеціаліст БО «Світло надії»).

Image Not Found

Тож вітаємо усіх часників конференції! Бажаємо нових творчих здобутків та високих наукових результатів.

Image Not Found
Image Not Found