Кафедра економіки підприємства та управління персоналом долучилася до ініціативи створення у м. Полтаві муніципальної служби статистики

8 листопада 2018 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

16-17 жовтня 2018 року у Полтавському офісі проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» завершився дводенний воркшоп на надзвичайно важливу для міського управління тему муніципальної статистики. Викладачі кафедри економіки підприємства та управління персоналом разом з іншими учасниками заходу, серед яких були представники виконавчого комітету Полтавської міської ради, представники Головного управління статистики у Полтавській області, представники районних рад, ознайомилися з принципами та підходами роботи міських статистичних відділів у містах Німеччини.

Image Not Found

Учасники тренінгу обговорили необхідність та план дій щодо створення такої служби в обласному центрі, адже місто постійно стикається з гострим дефіцитом статистичної інформації для прийняття управлінським рішень та наукових досліджень.

Image Not Found

В рамках тренінгу учасникам на прикладі німецьких міст було презентовано муніципальну систему статистики Німеччини, її організаційну структуру, сфери відповідальності, процеси фінансування, опрацювання даних щодо моніторингу та звітування. Було прописано першочергові кроки для ініціації процесу створення аналітичної служби, її можливі завдання та кваліфікаційний склад працівників.

Image Not Found