Відбулася зустріч представників випускової кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ із майбутніми абітурієнтами

24 лютого 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Викладачі кафедри міжнародної економіки та маркетингу Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту значну увагу приділяють профорієнтаційній роботі з випускниками загальноосвітніх навчальних закладів, надаючи майбутнім абітурієнтам всю необхідну інформацію про основні спеціальності, за якими сьогодні здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

Image Not Found

Цікава зустріч відбулася 24 лютого 2017 року з учнями 10-11 класів Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей імені А.С. Макаренка. Доцент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Віталій Свічкарь розповів майбутнім абітурієнтам про новий перелік спеціальностей, за яким буде здійснюватися набір у 2017 році. На прохання усіх присутніх було детально презентовано такі спеціальності, як «Міжнародні економічні відносини» та «Маркетинг».

Image Not Found

Зустріч пройшла жваво, школярів цікавили питання щодо подальшого працевлаштування випускників, особливості вступної кампанії 2017 року.

Image Not Found