Участь кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ в заходах з нагоди 120-ї річниці з дня народження Юрія Кондратюка

25 травня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

У рамках відзначення 120-ї річниці з дня народження Юрія Кондратюка (Олександра Шаргея) в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка було проведено низку заходів, присвячених цій видатній постаті, чиє ім’я з гордістю носить наш університет. Кафедра міжнародної економіки та маркетингу також взяла активну участь у цих заходах.

25 травня 2017 року викладачі та студенти долучилися до відкриття на території ПолтНТУ пам’ятника великому теоретику космонавтики Юрію Кондратюку.

Цього ж дня викладачі кафедри взяли участь в освітній ярмарці, що проходила на театральній площі міста Полтава, а згодом із особливою цікавістю слухали виступ Міністра освіти й науки України Лілії Михайлівни Гриневич у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя.