Участь представника ННІ ФЕМ ПолтНТУ у наукових заходах Білоруського державного аграрного технічного університету

26 травня 2017 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

25-26 травня 2017 року доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту і логістики Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ Микола Зось-Кіор взяв участь у IX Міжнародній науково-практичній конференції «Формування організаційно-економічних умов ефективного функціонування АПК», яка проходила на базі Білоруського державного аграрного технічного університету в місті Мінськ.

Метою проведення даної конференції було наукове обговорення тих важливих завдань, які сьогодні постають перед аграрною економікою, а також встановлення ділових зв’язків між науковцями і безпосередніми представниками агробізнесу із різних країн світу. Під час роботи пленарного засідання представник Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту і логістики Микола Зось-Кіор, як член оргкомітету конференції, мав гарну нагоду особисто привітати усіх присутніх і представити результати своїх наукових досліджень на тему «Глобалізація і перспективи землекористування».

Загалом, робота конференції проходила за трьома напрямами: «Підвищення конкурентної стійкості організацій АПК на основі інноваційної модернізації виробництва», «Інформаційне забезпечення і системні методи в інноваційній діяльності АПК», «Сучасні напрями менеджменту і маркетингу в умовах розвитку інтеграційних процесів». В одній із цих секцій було представлено наукову доповідь доктора економічних наук, професора Миколи Зось-Кіора на тему «Управління земельними ресурсами аграрного сектору економіки України в контексті глобалізації», проблематика якої викликала жвавий інтерес і широке обговорення серед присутніх.

Скориставшись наданою можливістю, представник ННІ ФЕМ ПолтНТУ також зустрівся зі студентами Білоруського державного аграрного технічного університету і провів для них низку семінарів-тренінгів на тему «Управління конфліктами».

Програма перебування у Білоруському державному аграрному технічному університеті була досить насиченою і передбачала проходження стажування на факультеті підвищення кваліфікації БДАТУ з теоретичною і практичною частиною (виїзд на провідні підприємства Республіки Білорусь).

Висловлюємо слова щирої вдячності оргкомітету за високий рівень проведення конференції. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!