Участь кафедри туризму та адміністрування у ХІІ Міжрегіональній виставці-турсалоні «Відпочивайте на Полтавщині!»

23 вересня 2018 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

15 вересня 2018 р. викладачі та студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка прийняли активну участь у ХІІ Міжрегіональній виставці-турсалоні «Відпочивайте на Полтавщині!». В рамках заходу завідувач кафедри туризму та адміністрування ПолтНТУ Черниш Ірина Володимирівна прийняла участь у засіданні круглого столу з питань розвитку туризму в Україні та обміну досвідом в даній галузі, який проводився на базі Полтавській обласній державній адміністрації.

Image Not Found

Варто відмітити, що круглий стіл об’єднав представників більшості областей України, які презентували особливості та стан розвитку сфери туризму у кожному окремому регіоні.

Image Not Found

Вагомість даного заходу підкреслюється участю та підтримкою заступника голови Полтавської облдержадміністрації Білоконя Миколи Івановича, директора Департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Сердюк Оксани Вікторівни.

Image Not Found

Директор Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації Вождаєнко Валентина Володимирівна доповіла про туристичний потенціал Полтавщини, його досягнення, перспективи та відмітила активність науково-педагогічних працівників ПолтНТУ, зокрема кафедри туризму та адміністрування у розробці концепцій розвитку туризму в окремих районах Полтавської області.

Image Not Found

Зокрема Подякою Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА було нагороджено Полтавський національний технічний університет імен Юрія Кондратюка в рамках ХІІ Міжрегіональної виставки-турсалону «Відпочивайте на Полтавщині!».

Image Not Found
Image Not Found
Image Not Found