В рамках Всеукраїнського тижня права для студентів Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту проведено правовиховні заходи

12 грудня 2017 р.

За матеріалами секції державного управління і права кафедри фінансів та банківської справи

Цьогоріч Всеукраїнський тиждень права відзначався на рівні держави з 5 по 9 грудня. Викладачами секції державного управління і права кафедри фінансів та банківської справи разом зі студентами університету реалізовано різноманітні та цікаві заходи: лекції, семінари, тренінги, майстер-класи, конкурс творчих робіт «Україна – правова держава».

7 грудня проведено круглий стіл присвячений Міжнародному Дню прав людини на тему: «Визнання гідності, як основи свободи, справедливості та загального миру».

Image Not Found

До роботи круглого столу долучилися представники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області – Горінчой Олександр, головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти та Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області – Ражик Тетяна, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги, які наголосили на важливості для студентів знати свої права та захищати їх.

Підсумком тижня права стало нагородження переможців конкурсу «Україна правова держава», на конкурс було подано 32 роботи, серед яких есе, стінгазети, малюнки, картини.

Image Not Found

Знання власних прав та свобод є невід’ємною частиною формування громадянського суспільства та процвітаючої демократичної української держави!

Image Not Found
Image Not Found