Студенти ПолтНТУ захистили дипломні роботи на потужному промисловому підприємстві ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод»

26 червня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

26 червня 2017 року на ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» відбувся захист трьох дипломних робіт студентів напряму підготовки «Економічна кібернетика» освітнього ступеня «бакалавр» Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту.

На кафедрі економічної кібернетики бакалаври щорічно виконують наукові дослідження, теми яких пов’язані з удосконаленням інформаційних систем та автоматизацією обробки економічної інформації на підприємствах міста Полтави та області. Основні результати досліджень публікуються у фахових виданнях, що входять до НМБД – «Економіка і регіон», «Економічний простір» та ін.

Так, 26 червня 2017 року вперше відбувся захист дипломних робіт на потужному промисловому підприємстві ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» студентів четвертого курсу напряму підготовки «Економічна кібернетика» Катерини Волкорез, Олександра Кудінова (науковий керівник – к.т.н., доцент Юрій Харченко) та Ірини Давидової (науковий керівник – к.ф-м.н., доцент Микола Лисенко). Дипломні роботи було виконано на актуальні теми, пов’язані з удосконаленням інформаційних систем та розробкою програмних оболонок для розрахунку собівартості готової продукції й фінансових показників підприємства.

Під час захисту були присутні представники ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод»: заступник генерального директора з ІТ-технологій А.В. Оранський та головний бухгалтер підприємства В.В. Харченко. Усі студенти захистили дипломні роботи на «відмінно», а Катерина Волкорез отримає диплом бакалавра напряму підготовки «Економічна кібернетика» з відзнакою.

Кафедра бажає усім нашим бакалаврам успішного вступу до магістратури!