Студенти-економісти ПолтНТУ – активні учасники Бізнес-школи «Youth&Business»

11 лютого 2018 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

В рамках двосторонньої угоди про співпрацю між Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та Сумським державним університетом 12-13 січня 2018 року студенти-економісти ПолтНТУ вже втрете прийняли участь у роботі Бізнес-школи СумДУ «Youth&Business» у м. Суми.

Image Not Found

Навчання пройшли студенти 2 та 5 курсів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Косташ Альона та Толоконніков Кирило під керівництвом доцента кафедри економіки підприємства та управління персоналом Кулакової Світлани Юріївни.

Організатором заходу виступила кафедра економіки та бізнес-адміністрування Сумського державного університету в особі її завідувача та водночас директора Бізнес-школи професора Леоніда Григоровича Мельника. За задумом засновників Бізнес-школи «Youth&Business» - це молодіжна платформа для спілкування молоді, яка навчається, з бізнес-молоддю, яка вже працює та успішно веде власну справу. Участь у даному заході дозволяє отримати вміння та знання, які потрібні для початку власної справи, дізнатися про те, як знайти бізнес-нішу, як створити команду, як залучити інвестиції до свого проекту, а також отримати нові ділові зв’язки та випробувати «тренувальний майданчик» для команд майбутніх стартапів. Тобто це два дні «повного занурення» у тему бізнеса та підприємництва, це нові корисні і цікаві знайомства з однодумцями.

Image Not Found

У перший день бізнес-школи були проведені лекційні заняття від шістьох спікерів із числа молодих успішних бізнесменів м. Суми про започаткування власного бізнесу та його розвиток. Серед них як досвідчені підприємці Юлія Летюга, співвласниця технологічного майданчику з комп’ютерної грамотності KID’IT у Сумах, Дмитро Петіфоров, власник мережі мовних шкiл «POLYGLOT – Центр иностранных языков« та «BOTAN – Твоя школа английского языка лоукост», Оксана Уманська, співвласниця мережі кафе-їдалень «Рідне місто», Самір Грицьків, власник магазину дитячих товарів «Karapuzov», Наталія Леонова, співвласниця мережi магазинів «Комісійний БУМ», Олексій Шульчевський, директор виробництва натяжних стелей «Територія стилю», так і зовсім юні – Антон Рева, Fullstack дизайнер, фрілансер та Катерина Сапнова, Головний операційний директор мережі академічних бізнес-інкубаторів YEP. Їх виступи були присвячені «історіям успіху»: злетам та падінням їх бізнесу, шляхам подолання труднощів та головним факторам, які забезпечують досягнення успіху. Наприкінці першого дня школи слухачі мали можливість прийняти участь у вечірніх практичних заняттях у класі одного зі спікерів, об’єднавшись у групи, провести мозковий штурм щодо створення бізнес-ідеї.

Image Not Found

Другий день тренінгу передбачав роботу над презентацією бізнес-проекту, який оцінювало поважне журі з числа спікерів та викладачів Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького СумДУ. Як результат інтенсивної командної роботи студентка ПолтНТУ Косташ Альона презентувала власний реальний проект у сфері громадського харчування, який був написаний під час двох днів бізнес-школи. По закінченні заходу Косташ Альона та Толоконніков Кирило отримали сертифікати учасників та подяку від організаторів за активну участь.

Навчання у бізнес-школі дозволило нашим студентам зміцнити базові навички ведення бізнесу, а отримані знання допоможуть їм у майбутньому розвинути власну ідею креативного бізнесу та стати успішними підприємцями.

Image Not Found
Image Not Found