Стажування науково-педагогічних працівників ННІ ФЕМ ПолтНТУ у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

09 червня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

У період із 10 травня по 9 червня 2017 року кандидат технічних наук, доцент кафедри економічної кібернетики Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ Юрій Харченко пройшов стажування на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка

За час стажування на кафедрі економічної кібернетики КНУ імені Тараса Шевченка к.т.н., доцент Юрій Харченко мав чудову нагоду поспілкуватися з видатними науковцями провідного ВНЗ України, відвідати лекції та лабораторні заняття з дисциплін «Економіко-математичні методи та моделі» та «Моделювання економічних ризиків», ознайомитися з матеріально-технічною базою економічного факультету.

Отримані нові знання й досвід будуть використані для підвищення якості навчально-методичної та науково-дослідницької роботи у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.