На базі навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту стартує «Школа лідерства та менеджменту»

12 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

За підтримки дирекції Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту, адміністрації університету, Ради молодих вчених, Студентського Парламенту, Профспілкого комітету, викладачів кафедр туризму та адміністрування, міжнародної економіки та маркетингу, обліку та аудиту, менеджменту та логістики на базі Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту стартує «Школа лідерства та менеджменту»!

«Школа лідерства та менеджменту» покликана допомогти студентам, які відчувають у собі лідерський потенціал та хочуть розвинути навички ефективної роботи у команді та соціумі.

Тематика тренінгів та семінарів Школи: розкриття лідерського потенціалу, навички роботи у команді, тайм-менеджмент, імідж та самопозиціонування, стратегія та тактика публічного виступу, принципи ефективного спілкування, постановка цілей, ефективне використання власного ресурсу та інші цікаві для сучасного лідера теми.

Організаторами Школи є активісти студентського самоврядування інституту фінансів, економіки та менеджменту та активісти університету.

Заняття Школи будуть проводитися щотижня протягом жовтня-листопада 2017 року. Бути учасниками Школи зможуть відібрані на основі мотиваційної анкети студенти будь-якого напряму та курсу навчання. Більше інформації про Школу та посилання на мотиваційну анкету можна знайти у групі Школи у соціальній мережі Facebook «Школа лідерства та менеджменту ПолтНТУ»

Школа лідерства та менеджменту – можливість розвитку для лідерів, які відчувають у собі бажання та потенціал змінювати світ навколо! Тож раді запросити Вас провести чудовий час у середовищі однодумців та повчитися у справжніх професіоналів своєї справи!

Image Not Found

Image Not Found