Проведення профорієнтаційної роботи викладачами кафедри економічної кібернетики у ЗОШ №10 м. Полтава

02 грудня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики

1 грудня 2017 р. викладачі кафедри економічної кібернетики Скрильник І.І., Кобець С.П. відвідали ЗОШ № 10 ім. В.Г. Короленка - один із славнозвісних загальноосвітніх навчальних закладів м. Полтави. Адже тут навчалися Челомей В.Н. (головний конструктор Об’єднаного Конструкторського Бюро ракетобудування, будівництва космічної та авіаційної техніки, двічі Герой Соціалістичної Праці), Убийвовк О.К. (керівник підпільної комсомольської організації «Нескорена полтавчанка» у період 1941-1943 рр., Герой Радянського Союзу), Роговцева А.М. (актриса театру та кіно, народна артистка України, Герой України), Кривошеєв М.І. (основоположник сучасного телебачення, доктор технічних наук, академік, Почесний зв’язківець України) та інш.

Image Not Found

Зустріч з учнями двох одинадцятих класів пройшла у теплій та дружній атмосфері. Випускникам було роз’яснено, що у цьому році до вишів на бюджетні місця можна подати лише 7 заяв на 4 спеціальності. Учням необхідно зробити правильний вибір предметів ЗНО (дисципліни визначаються за спеціальностями на рівні Міністерства освіти та науки України, а не за рішенням ВНЗ). При вступі на економічні спеціальності є обов’язковими українська мова та література, математика. За вибором такі дисципліни: іноземна мова або географія. Терміни реєстрації до участі у ЗНО: початок – 6.02.2018, закінчення – 19.03.2018). Випускникам необхідно створити особистий електронний кабінет вступника.

Також викладачі кафедри ознайомили випускників зі спеціальностями ПолтНТУ, розповіли про спеціальність 051 «Економіка» та спеціалізацію «Економічна кібернетика». Учні цікавилися дисциплінами, що викладаються по даній спеціалізації, працевлаштуванням випускників кафедри, заповнили анкети.

Image Not Found