Відбулося розширене засідання «Бізнес-клубу» та клубу «Менеджер» кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

29 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики

Днями у ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка відбулося чергове розширене засідання студентського науково-практичного «Бізнес-клубу» та наукового студентського клубу «Менеджер». Захід проходив у форматі бізнес-тренінгу, практична частина якого була спрямована на формування у студентів загального уявлення про сутність лідерства в контексті розвитку сучасної управлінської культури та розвиток вміння формувати ефективну команду і працювати з нею на бажаний результат.

Image Not Found

Серед учасників бізнес-тренінгу «Лідерство та формування ефективної команди» було чимало студентів першого та другого курсів спеціальності «Менеджмент» ННІ ФЕМ ПолтНТУ, які проявляють стійкий інтерес до своєї майбутньої професійної діяльності. На початку проведення заходу усі його учасники об’єдналися у три команди, кожна з яких самостійно обрала лідера та під його безпосереднім керівництвом виконувала низку тренінгових завдань.

Роботу кожної із команд оцінювало журі у складі представників кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ: к.е.н., старшого викладача Чайкіної А.О., керівника студентського науково-практичного «Бізнес-клубу», к.е.н., доцента Дрогомирецької М.І., керівника наукового студентського клубу «Менеджер», і к.е.н., доцента Амеліної І.В.

Image Not Found

За результатами командних змагань було обрано переможця – команду «Топ-менеджери», яка показала найкращі знання із менеджменту, ефективну командну роботу та креативне мислення.

Тож вітаємо студентів із перемогою! Бажаємо нових наукових і творчих здобутків!

Image Not Found