Проведено круглий стіл «Дистанційні технології та бізнес-планування у підвищенні ефективності підприємницької діяльності»

11 травня 2017 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

11 травня 2017 року у приміщенні Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за сприяння Полтавської обласної державної адміністрації і Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій було проведено круглий стіл на тему «Дистанційні технології та бізнес-планування у підвищенні ефективності підприємницької діяльності».

Image Not Found

Учасниками даного заходу були науковці, підприємці, студенти та інші запрошені гості, зацікавлені у визначенні пріоритетних напрямів розвитку підприємницької діяльності в Полтавському регіоні та ролі бізнес-планування в діяльності сучасного підприємства.

Спочатку результати своїх наукових досліджень з даної проблематики представили: д.е.н., професор Комеліна О.В., к.е.н. Чайкіна А.О., к.е.н, доцент Скрильник А.С., к.е.н., доцент Гунченко М.В., к.е.н., доцент Добрянська В.В., к.е.н., доцент Завора Т.М. Згодом перед присутніми виступили представники підприємств різних сфер діяльності, зокрема, Бородай В., експерт з лідогенерації для інфобізнесу, співзасновник ГО «HUB 21», який розповів про значення електронних мереж для досягнення максимальної маркетингової ефективності підприємства, а також Бурлака В., фермер, учасник Полтавської обласної громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників відродження Полтавщини», який розповів про стан сільського господарства на Полтавщині, проблеми та перешкоди, які існують сьогодні в діяльності аграрних підприємств.

Всі доповіді викликали активну дискусію серед присутніх.

Image Not Found

Засідання круглого столу традиційно завершилося підведенням підсумків. Було визначено, що постійна взаємодія між органами державної влади, науковцями, представниками бізнесу і громадою є необхідною умовою підвищення ефективності діяльності підприємств Полтавського регіону.

Image Not Found