Проведення профорієнтаційної роботи кафедрою «Економічна кібернетика»

31 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики

Кафедра економічної кібернетики приділяє увагу профорієнтаційній роботі, яка здійснюється як протягом навчального року, так і в період проведення науково-практичних конфернецій.

Image Not Found

Кафедра взаємодіє зі школами та коледжами м. Палтава, Полтавської області. Викладачі постійно удосконалюють форми та методи роботи з майбутніми абітурієнтами: відвідують з бесідами школи, коледжі; залучають студентів коледжів до участі у наукових конференціях; представляють інформацію про кафедру на своєму сайті; інформують учнів старших класів про перспективи майбутньої професії; проводять консультації про вибір предметів ЗНО, пояснюють особливості правил прийому до вузу; розкривають можливості майбутнього працевлаштування та кар’єрного росту.

Image Not Found

Згідно плану кафедри у жовтні 2017 р. доцент Харченко Ю. А. відвідав ЗОШ №9 м. Полтава, старший викладач Скрильник І. І. побувала з бесідою у випускних класах у ліцеї №1 м. Полтава. Аналогічно були проведені заходи доцентом Панасенко Н. Л., старшим викладачем Скрильник І. І. та студенткою гр. 301-ЕК Марочко Т. У ЗОШ №4 м. Полтава.

Image Not Found

Також 26 жовтня 2017 р. традиційно викладачі та студенти Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка взяли участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Сучасні інноваційно-інвестиційні механізми розвитку національної економіки». Тези доповідей викладачів та учнів були актуальними і представляли інтерес з наукової точки зору.

Image Not Found