Програма подвійних дипломів в дії

07 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

Усвідомлюючи необхідність розвитку міжнародного співробітництва у сфері освіти та науки, кафедра туризму та адміністрування докладає зусиль в реалізації міжнародних програм та проектів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Зокрема, з вересня 2017 року у рамках реалізації стратегії подальшої співпраці, зокрема програм подвійних дипломів, на навчання до Білостоцького технологічного університету (Польща) прибула група студентів ПолтНТУ, у складі якої є магістр спеціалізації «Бізнес адміністрування» Нестеренко Ольга.

Наша студентка опановує курси з сучасного менеджменту та смарт ІТ технологій, права, інноваційного підприємництва, маркетингових та управлінських досліджень англійською мовою, знайомиться з культурою Польщі та інших країн, студенти-представники яких навчаються разом з нею.

Зичимо успіхів нашим студентам та чекаємо новин!