Профорієнтаційна робота викладачів кафедри фінансів і банківської справи ННІ ФЕМ ПолтНТУ у місті Миргород

23 березня 2017 р.

За матеріалами кафедри ФіБС ННІ ФЕМ ПолтНТУ

23 березня 2017 року представники кафедри фінансів і банківської справи Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ, старші викладачі Катерина Штепенко та Олена Дахно відвідали низку навчальних закладів міста Миргород із метою проведення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді.

Цього дня викладачі кафедри фінансів і банківської справи мали нагоду побувати у загальноосвітніх школах № 1, 3, 5, 7 міста Миргород та в Миргородському художньо-промисловому коледжі ім. М.В. Гоголя, який є структурним підрозділом Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Під час спілкування із цьогорічними випускниками викладачі не лише ознайомили всіх присутніх із основними спеціальностями, за якими сьогодні здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти у нашому університеті, але й надали вичерпну інформацію про соціально-побутові умови проживання студентів у гуртожитках студмістечка, перспективи навчання за програмою «Подвійний диплом», можливості подальшого працевлаштування випускників.

Завдяки безпосередньому спілкуванню із представниками Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ абітурієнти отримали корисну інформацію щодо особливостей процесу реєстрації та подання документів на вступ до ВНЗ у 2017 році.