Проведення профорієнтаційної роботи у Великосорочинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

30 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики

28 листопада 2017 р. магістрант гр. 501Ем Мишаста Ольга з метою профорієнтаційної роботи відвідала Великосорочинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Великосорочинської сільської ради Миргородського району Полтавської області. Магістрант завітала до рідної альма матер, яка дала їй життєві крила, виховала у атмосфері високого професіоналізму, доброти, людяності.

Адже у Великосорочинській середній школі навчалися і працювали письменники і поети Олесь Донченко, Яків Шутько, Леонід Тома, Надія Скобелєва-Сологуб. Прославили школу і заслужені працівники освіти, журналістики, лісу: Жуков Д.Т., Фесенко І.О., Яресько О.П., Тараненко Ю.М., Ніколаєнко Л.Г. та інші. Нині школа має 16 випускників, які радо зустріли магістранта кафедри економічної кібернетики. Оля розповіла їм про спеціалізацію «Економічна кібернетика», про предмети, які вивчаються студентами, про досягнення випускників цієї кафедри. Також учні були ознайомлені з правилами вступу до вузів у цьому році, з правильним вибором предметів ЗНО. Серед випускників було проведено анкетування. Зустріч відбулася у теплій та дружній атмосфері.