Продовжуємо вивчення економіки оборонної промисловості України!

29 травня 2017 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом ННІ ФЕМ ПолтНТУ

У рамках Меморандуму про партнерство та співробітництво, підписаного 11 лютого 2016 року ректором ПолтНТУ професором Онищенко В.О. із Державним концерном «Укроборонпром», 29 травня 2017 року викладачі та студенти кафедри економіки підприємства та управління персоналом ННІ ФЕМ ПолтНТУ відвідали Державне підприємство «Харківський машинобудівний завод «ФЕД».

Image Not Found

Навчально-виробничі екскурсії, які регулярно організовує кафедра економіки підприємства та управління персоналом ННІ ФЕМ ПолтНТУ, мають важливе значення при підготовці фахівців спеціальності «Економіка підприємства». Студенти знайомляться з виробничою та організаційною структурою підприємства, досліджують економічні аспекти виробничого процесу, вивчають на практиці взаємодію виробничих та невиробничих підрозділів і економічних служб. Окрім цього, студенти можуть на власні очі побачити, як теоретичні знання реалізуються у практичній діяльності реального підприємства.

ДП «Харківський машинобудівний завод «ФЕД» є передовим українським виробником у сфері авіаційного, оборонного та залізничного агрегатобудування, провідним підприємством по серійному виробництву та ремонту інтегральних гідроприводів, гідравлічних агрегатів, паливорегулюючої апаратури авіаційно-технічного призначення, а також продукції для інших галузей промисловості. Авіаційні агрегати підприємства застосовуються практично на всіх видах цивільної та військової авіатехніки як українського виробництва, так і інших країн світу. «ФЕД» є постачальником виробів для більшості авіабудівних фірм і авіаремонтних підприємств СНД. Продукція підприємства експлуатується більш ніж в 60 країнах світу.

«ФЕД» має в розпорядженні сучасну виробничу базу і висококваліфікований персонал. У виробництві більшості видів продукції технологічний цикл є повністю замкнутим. Практично у всіх типах виробництв використовуються передові технології і сучасне обладнання, інструмент, технологічне оснащення.

Система якості сертифікована транснаціональною фірмою BUREAU VERITAS QUALITY INTERNATIONAL (BVQI) на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9002 / Виробництво та ремонт авіаційних агрегатів сертифіковані Авіаційними регістрами МАК і Державним департаментом авіаційного транспорту України.

Image Not Found

Завдяки навчально-виробничій екскурсії студенти ще раз переконалися у тому, що підприємство має стабільні перспективи, бачить цілі на майбутнє, будує реальні плани і вміє їх досягати, працюючи злагоджено і не відступаючи від встановлених термінів.

Image Not Found