Продовжується співпраця кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ зі школами міста Полтави

21 лютого 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Кафедра міжнародної економіки та маркетингу Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ активно проводить профорієнтаційну роботу серед випускників закріплених загальноосвітніх навчальних закладів міста Полтави з метою формування якісного контингенту студентів.

21 лютого 2017 року кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Людмила Ринейська зустрілася з учнями випускного класу Полтавської ЗОШ № 24. З її виступу майбутні абітурієнти дізналися про основні умови вступу до ПолтНТУ, особливості навчання студентів за спеціальностями «Маркетинг» і «Міжнародна економіка», можливості проходження практик і подальшого працевлаштування. Спілкуючись із представником однієї із випускових кафедр Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту, учні ще раз переконалися у тому, що перед студентами Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відкриваються надзвичайно широкі можливості.

Як показує досвід, такі заходи профорієнтаційного характеру є досить важливими, оскільки підвищують рівень обізнаності учнівської молоді із правилами вступу до вищих навчальних закладів і допомагають кожному зорієнтуватися у широкому різноманітті спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти.