Підсумки профорієнтаційної роботи представників Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ за 2016 рік

17 березня 2017р.

За матеріалами ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Представниками Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ систематично проводяться заходи профорієнтаційного характеру, спрямовані на підвищення рівня обізнаності учнівської молоді із правилами вступу до вищих навчальних закладів. Протягом вересня-грудня 2016 року науково-педагогічні працівники Інституту відвідували різні школи міста Полтави та Полтавської області, де активно спілкувалися із учнями та їхніми батьками, пояснювали кожному переваги навчання у ПолтНТУ, адже університет, який сьогодні володіє високим рівнем міжнародного визнання, пропонує своїм абітурієнтам широкий спектр спеціальностей, що відкривають гарні перспективи подальшого працевлаштування як в Україні, так і за кордоном.

Для організованого початку профорієнтаційної роботи науково-педагогічні працівники ННІ ФЕМ ПолтНТУ вже з 1 вересня 2016 року розпочали роботу з формування якісного контингенту студентів у закріплених школах міста Полтави та Полтавської області. Зокрема, асистент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Альона Буряк відвідала Кременчуцьку гімназію № 5 імені Т.Г. Шевченка виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, де якраз проходила святкова лінійка до Дня знань. Цього ж дня доцент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Юлія Попова побувала у Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті № 1 та ознайомила майбутніх абітурієнтів із особливостями навчання за різними спеціальностями, які сьогодні пропонує здобувачам вищої освіти наш університет.

Image Not Found

Старший викладач кафедри міжнародної економіки та маркетингу ПолтНТУ Володимир Мірошниченко, якому випала нагода побувати у Новосанжарському НВК, під час бесіди із учнями 11 класів надав кожному із них вичерпну інформацію не лише про перелік спеціальностей, за якими здійснюється підготовка кваліфікованих фахівців у ПолтНТУ, але й про конкурсні предмети в сертифікатах ЗНО, вартість навчання та проживання в гуртожитках для студентів нашого університету, загальні правила подачі документів до вищих навчальних закладів України. Зі Святом Першого дзвоника від імені всього науково-педагогічного колективу та студентства ПолтНТУ привітала вчителів та учнів Розсошенської гімназії доцент кафедри обліку і аудиту Валентина Дубовая.

19 вересня 2016 року доцент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Мирослава Мокляк відвідала Полтавську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 37, а 27 вересня 2016 року – Полтавську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 27, де мала змогу поспілкуватися з учнями 11 класу і пояснити їм переваги навчання за кожною із спеціальностей, яких у ПолтНТУ налічується чимало.

Image Not Found

20 вересня 2016 року доцент кафедри обліку і аудиту ПолтНТУ Юлія Миронова відвідала Розсошенську гімназію, де якраз проходили батьківські збори. Батьки цьогорічних випускників отримали вичерпну інформацію про умови навчання на підготовчих курсах ПолтНТУ та специфіку кожної зі спеціальностей, які сьогодні пропонує абітурієнтам наш університет.

Image Not Found

21 вересня 2016 року на запрошення адміністрації Полтавської загальноосвітньої школи № 4 представники нашого університету – доцент Олександр Марченко і старший викладач Аліна Чайкіна відвідали відкриті батьківські збори 11 класу. Під час безпосереднього спілкування з батьками цьогорічних випускників викладачі ознайомили всіх присутніх із чинними умовами прийому абітурієнтів на навчання і підготовчі курси, що дозволяють абітурієнтам добре підготуватися до ЗНО. Наприкінці зустрічі викладачі кафедри менеджменту і логістики запросили учнів Полтавської загальноосвітньої школи № 4 долучитися до участі у різноманітних творчих і спортивних заходах, які проводяться у Навчально-науковому інституті фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ, а всіх, хто цікавиться наукою – спробувати власні сили на конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт Полтавського територіального відділення Малої академії наук учнівської молоді, що вже багато років поспіль функціонує саме на базі нашого університету.

Image Not Found Image Not Found

27 вересня 2016 року відбулася зустріч представників ПолтНТУ із випускниками Полтавської спеціалізованої школи-інтернату № 1. Завдяки цікавій презентації про основні здобутки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, яку підготували і провели професор кафедри менеджменту і логістики Микола Зось-Кіор і доцент Марія Гунченко, майбутні абітурієнти, а серед них було чимало спортсменів, переконалися у тому, що перед студентами нашого університету відкриваються надзвичайно широкі можливості.

Image Not Found Image Not Found

У жовтні 2016 р. асистент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ Альона Буряк провела тематичні зустрічі з учнями 11-х класів Полтавської гімназії № 13 та випускниками Державного навчального закладу «Полтавський центр професійно-технічної освіти», під час яких ознайомила майбутніх абітурієнтів із особливостями навчання за усіма спеціальностями Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ.

Image Not Found

Восени 2016 року викладачі кафедри економіки підприємства та управління персоналом ННІ ФЕМ ПолтНТУ завітали до загальноосвітніх шкіл міста Лубни Полтавської області із профорієнтаційною роботою. Виступаючи перед майбутніми абітурієнтами, доцент кафедри Ксенія Чичуліна та асистент Оксана Волошина презентували спеціальності Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, наголосивши на їхніх найбільш суттєвих перевагах і подальших перспективах працевлаштування для молоді.

Image Not Found

Продовжуються багаторічні дружні стосунки між кафедрою економіки підприємства та управління персоналом Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ з педагогічним та учнівським колективами Розсошенської гімназії Полтавської районної ради Полтавської області. Так, 02 листопада 2016 року старший викладач кафедри Тетяна Галайда провела цікаву та змістовну зустріч із учнями 10-х та 11-го класів цієї школи. Учасники заходу ознайомилися з навчальною, науковою і виховною роботою кафедри економіки підприємства та управління персоналом, зокрема з освітніми програмами, можливостями отримати якісну фахову підготовку, умовами вступу на навчання до ПолтНТУ.

Image Not Found

Цього ж дня відповідно до плану профорієнтаційної роботи кафедри міжнародної економіки та маркетингу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка кандидат економічних наук, доцент Юлія Попова 02 листопада 2016 р. відвідала Полтавську гімназію № 21.

04 листопада 2016 року представники кафедри економіки підприємства та управління персоналом Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту відвідали загальноосвітні школи міста Карлівка Полтавської області з метою проведення профорієнтаційної роботи серед учнів випускних класів. Під час спілкування із доцентами кафедри Світланою Іваницькою і Володимиром Бибою та старшим викладачем Наталією Теницькою майбутні абітурієнти ще раз переконалися у тому, що ПолтНТУ має багаторічні освітні традиції, значні наукові та інноваційні здобутки.

Image Not Found Image Not Found

10 листопада 2016 року кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ Наталія Безрукова побувала у Полтавській ЗОШ № 26, де мала нагоду зустрітися з майбутніми абітурієнтами і провести для них урок на тему «Економічна глобалізація», що був присвячений Міжнародному Дню науки. Під час даного заходу були розглянуті актуальні питання впливу глобалізації на економіку різних країн світу, основні суперечності глобалізаційного процесу та інтеграційні вектори розвитку України. Учні Полтавської ЗОШ № 26 були не лише уважними слухачами, але й активними учасниками дискусії, що розгорнулася під час уроку, адже обрана тема була дійсно цікавою для кожного.

Image Not Found

Значний інтерес серед учнівської молоді Білицької загальноосвітньої школи № 1 та Кобеляцької загальноосвітньої школи № 2 викликав і відкритий урок на тему «Економіка та підприємництво в Україні: сьогодення та майбутнє», який провели для них представники кафедри економіки підприємства та управління персоналом ННІ ФЕМ ПолтНТУ, доценти Андрій Скрильник та Сергій Валявський.

Image Not Found Image Not Found

29 листопада 2016 року відбулася зустріч заступника директора Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Раїси Шинкаренко з випускниками загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської радита спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу.

Image Not Found

Одинадцятикласники ознайомилися із навчальною, науковою і виховною роботою Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту, зокрема з освітніми програмами, можливостями отримати якісну фахову підготовку, умовами вступу на навчання до ПолтНТУ. Завдяки презентації про основні здобутки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, майбутні абітурієнти переконалися у тому, що студентське життя у нашому університеті завжди сповнене яскравих вражень і неймовірних подій. У ПолтНТУ панує дійсно неповторна творча атмосфера, адже поєднання навчання із наукою, спортом і цікавими проектами, ініціаторами яких майже завжди є студенти, дозволяє створити належні умови для розвитку і самореалізації кожного.

Загалом, профорієнтаційні заходи такого формату є досить важливими для майбутніх абітурієнтів, оскільки дозволяють кожному краще зорієнтуватися у широкому різноманітті спеціальностей і з перших вуст дізнатися про основні переваги навчання у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка, який є визнаним лідером вищої освіти в Україні.

Image Not Found
Image Not Found
Image Not Found
Image Not Found