Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт студентів зі спеціальності 051 «Економіка»

17 червня 2019 р.

За матеріалам кафедри економіки підприємства і управління персоналом

30 травня 2019 року в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 076 « Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Участь у конкурсі прийняли студенти з України, Польщі, Литви, Білорусії, Туркменістану, Словаччини. На підсумковій конференції виступило 20 студентів із 23 закладів вищої освіти.

На підставі аналізу й рецензування конкурсних робіт та виступу учасників конференції, галузева конкурсна комісія вирішила визнати переможцем Конкурсу і нагородити Дипломом ІІІ ступеня студентку Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Кладченко Яну Олександрівну.

Колектив кафедри економіки підприємства і управління персоналом Вітає з перемогою талановитого студента-науковця та його наукового керівника доцента кафедри Чичуліну Ксенію Вікторівну