Відбувся осінній кубок Першої Полтавської ліги КВК

20 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики

Image Not Found

12.10 2017 р. у Полтаві відбувся осінній кубок Першої Полтавської ліги КВК. Десять команд боролися за право бути першими. У цій грі брали участь і представники кафедри економічної кібернетики – команда КВК «Те ещё ребята».

СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТУРИЗМ» ТА СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ «БІЗНЕС АДМІНІСТРУВАННЯ» У СФЕРІ СІЛЬСЬКОГО ТУРИЗМУ У ПОЛЬЩІ

20 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

Image Not Found

2-8 жовтня 2017 р. за сприяння «Польсько-Української ради обміну молоддю» за ініціативи Гуральського агротуристичного товариства (Польща) та Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні відбулась реалізація проекту «Молодий громадянин – досвідчений підприємець. Польсько-українські ідеї для сільських територій».

ЗНАЙОМСТВО ПЕРШОКУРСНИКІВ ОБЛІКУ І ОПОДАТКУВАННЯ З БІБЛІОТЕКОЮ

19 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри обліку і аудиту

Image Not Found

Першокурсники спеціальності «Облік і оподаткування» (групи 101ЕО) разом з куратором відвідали університетську бібліотеку. Для студентів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка створені чудові умови для користування сучасною бібліотекою вузу з великим обсягом фахової наукової літератури за всіма спеціальностями найновіших видань, вільним доступом до Інтернет-ресурсів.

13 жовтня 2017 року державні службовці Полтавської області отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації на базі Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка

18 жовтня 2017 р.

За матеріалами секції державного управління і права кафедри фінансів та банківської справи

Image Not Found

З 18 вересня 2017 року по 13 жовтня 2017 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка реалізовано програму підвищення кваліфікації для державних службовців Полтавської області посади яких належать до 1-5 групи оплати праці, зокрема заступники керівників районних державних адміністрацій, керівники відділів, департаментів, секторів.

Візит німецької делегації на кафедру фінансів і банківської справи ПолтНТУ

13 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри Фінансів і банківської справи

Image Not Found

Вже десятий рік поспіль на кафедру фінансів і банківської справи ПолтНТУ приїздять представники банків з німецького міста Остфільдерн (адміністративний округ Штудгарт), що є побратимом м. Полтава.

На базі навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту стартує «Школа лідерства та менеджменту»

12 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Image Not Found

За підтримки дирекції Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту, адміністрації університету, Ради молодих вчених, Студентського Парламенту, Профспілкого комітету, викладачів кафедр туризму та адміністрування, міжнародної економіки та маркетингу, обліку та аудиту, менеджменту та логістики на базі Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту стартує «Школа лідерства та менеджменту»!

СТРАТЕГІЧНИЙ ОБЛІК НА ПІДПРИЄМСТВІ ТУРИСТИЧНОЇ ІНДУСТРІЇ

10 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри обліку і аудиту

Image Not Found

27 вересня 2017 року завідувач кафедри обліку і аудиту д.е.н. доцент Погорелов Ю.С. виступив із науковою доповіддю на тему «Стратегічний облік на підприємстві туристичної індустрії» на ІV Міжнародній науково-практичній інтернет конференції «Управління туристичною індустрією: методологія і практика».

Родинне свято для освітян

08 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Image Not Found

Щороку освітяни нашої країни у перші дні жовтня святкують своє професійне свято. Не став виключенням й нинішній рік. Традиційними на кафедрі «Економіки підприємства та управління персоналом» стали творчі заходи з нагоди свят «Ми вас любимо, поважаємо та щиро вітаємо…». 27 вересня, напередодні свята, студенти, які навчаються за спеціальностями «Управління персоналом та економіка праці», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Економіка підприємства» та «Економіка», щиро вітали своїх викладачів з Днем працівників освіти.

Робота навчально-туристичної агенції "Компас"

08 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

Image Not Found

У 2017-2018 навчальному році традиційно продовжує свою роботу навчальна туристична агенція "Компас", що функціонує при кафедрі туризму та адміністрування ПолтНТУ.

Участь кафедри туризму та адміністрування у Всеукраїнському проекті «Наукові пікніки»

07 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

Image Not Found

30 вересня 2017 року кафедра туризму та адміністрування взяла участь у проведенні заходу «Наукові пікніки в Україні» - ініціативі, що популяризує науку по всій країні з 2013 року.

Image Not Found
Image Not Found
Image Not Found