Студентка Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ – учасниця підготовки проекту міжнародного обміну Erasmus+ у Німеччині

28 лютого 2017 р.

За матеріалами ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

У лютому 2017 року в рамках підготовки програми обміну Erasmus+ до Німеччини завітали представники різних країн світу, серед яких була і студентка Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ Олена Ольховик. Метою зібрання була підготовка проекту молодіжного обміну “Values of European Union”, який у квітні 2017 року збере близько 70 представників молоді із Великобританії, Іспанії, Німеччини Польщі, Білорусі, України, Австрії, Росії, Молдови, Грузії та Естонії.

Студенти спеціальності «Міжнародна економіка» ПолтНТУ успішно та з користю для себе пройшли переддипломну практику

27 лютого 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

На початку 2017 року студенти спеціальності «Міжнародна економіка» пройшли переддипломну практику на підприємствах та в установах м. Полтави та Полтавської області, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю. Базами практики стали промислові, сільськогосподарські, транспортні підприємства, банківські установи, кадрові агентства. Серед таких підприємств – «Made for Trade», де проходила практику студентка Анна Мельник, та ТОВ «Нова пошта», де практикантом став студент Ростислав Дикань.

Кафедра фінансів і банківської справи ННІ ФЕМ ПолтНТУ розширює горизонти міжнародної співпраці

26 лютого 2017 р.

За матеріалами ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

Викладачі кафедри фінансів і банківської справи Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ постійно публікують результати своїх досліджень у престижних наукових журналах, що індексуються в міжнародних наукометричних базах даних, беруть активну участь в роботі редколегій зарубіжних фахових видань.

Участь викладачів кафедри фінансів і банківської справи ННІ ФЕМ ПолтНТУ у методичному семінарі

22 лютого 2017 р.

За матеріалами кафедри ФіБС ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

22 лютого 2017 р. на кафедрі фінансів і банківської справи Навчально-наукового інституту фінансів і банківської справи Полтавського національного технічного університету відбувся методичний семінар на тему «Методика проведення інтерактивних занять». Своїм досвідом із колегами поділилася доктор економічних наук, професор кафедри фінансів і банківської справи Ганна Козаченко.

Представники ПолтНТУ – учасники щорічної науково-практичної конференції «Екскурсійна діяльність – реалії та перспективи. Музична Полтавщина»

21 лютого 2017 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

21 лютого 2017 року викладачі кафедри туризму та адміністрування Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ взяли участь у десятій науково-практичній конференції «Екскурсійна діяльність – реалії та перспективи. Музична Полтавщина». Важливий науковий захід, присвячений 175-річчю від дня народження видатного композитора Миколи Лисенка, цього разу проходив у приміщенні Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського.

Фахівець ПолтНТУ – учасник щорічного туристичного форуму Balttour у Латвії

05 лютого 2017 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

У рамках розширення міжнародної співпраці кафедри туризму та адміністрування Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ Катерина Яценко стала учасником проекту «Common past for diverse and creative education» програми Erasmus+, спрямованого на всебічний розвиток неформальної освіти і її використання у навчальному процесі.

Представники ПолтНТУ відвідали щорічну спеціалізовану виставку
«НАФТА. ГАЗ. СЕРВІС – 2017»

16 січня 2017 р.

За матеріалами ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

16 січня 2017 року представники кафедри фінансів і банківської справи Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка взяли участь у відкритті ХІV спеціалізованої виставки нафтогазової промисловості «НАФТА. ГАЗ. СЕРВІС – 2017».

Міжнародні зв’язки кафедри туризму та адміністрування ННІ ФЕМ ПолтНТУ

17 листопада 2016 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

Однією із необхідних умов успішного професійного розвитку студентів, аспірантів і молодих вчених є їхня соціальна мобільність як засіб інтеграції у міжнародний освітній і науковий простір. Навчальні програми та програми обміну досвідом, які сьогодні фінансуються Європейським Союзом у рамках реалізації програми Еразмус+, відкривають перед кожним унікальні можливості проведення наукових досліджень на базі не лише провідних освітніх закладів світу, але й міжнародних компаній, що успішно функціонують на ринку. Учасником однієї із таких програм у 2016 році пощастило стати асистенту кафедри туризму та адміністрування Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ Катерині Яценко.

Урочистості з нагоди Міжнародного дня студента в Навчально-науковому інституті фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ

16 листопада 2016 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

16 листопада 2016 р. студенти спеціальностей «Міжнародні економічні відносини» та «Маркетинг» Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ почали відзначати одне з найбільш довгоочікуваних свят у році – Міжнародний день студента. З цієї нагоди було проведено засідання студентського наукового гуртка на тему «Історія виникнення і традиції святкування Міжнародного дня студента».

У ПолтНТУ відбулася VІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Сучасна економічна наука: теорія і практика»

15 листопада 2016 р.

За матеріалами кафедри економічної теорії та регіональної економіки ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

15 листопада 2016 року кафедрою економічної теорії та регіональної економіки Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного університету імені Юрія Кондратюка була проведена VІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет – конференція «Сучасна економічна наука: теорія і практика», присвячена дослідженню та обґрунтуванню теоретичних, методологічних і практичних проблем сучасної економічної науки та методів їх розв’язання в умовах глобалізації.

Image Not Found