У ПолтНТУ відбувся конкурс рекламних робіт!

30 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Image Not Found

20 жовтня 2017 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка вперше пройшов конкурс рекламних робіт, організований кафедрою міжнародної економіки та маркетингу.

25 жовтня 2017 року в приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації відбувся круглий стіл на тему: «Формування регіонального лідера-управлінця. Залучення молоді до державної служби»

30 жовтня 2017 р.

За матеріалами секції державного управління і права кафедри фінансів та банківської справи

Image Not Found

Захід організовано Полтавською обласною державною адміністрацією з метою залучення до роботи у сферах державного управління здібних випускників вищих навчальних закладів Полтавської області.

КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА ТА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ СПІВОРГАНІЗАТОР ІІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «АРХІТЕКТУРА: ЕСТЕТИКА + ЕКОЛОГІЯ + ЕКОНОМІКА»

29 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Image Not Found

2-3 жовтня в рамках проведення ІІ міжнародної науково-практичної конференції на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка на тему: «АРХІТЕКТУРА: ЕСТЕТИКА + ЕКОЛОГІЯ + ЕКОНОМІКА» відбулося засідання секції: «Економічні аспекти міського розвитку».

Магістрантка спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» взяла участь у тренінгу за міжнародним освітнім проектом

25 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом.

Image Not Found

З 22 по 30 вересня відбувся 3-денний тренінг «Школа активної молоді» у якому взяла участь Анастасія Демченко – студентка магістратури за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Організаторами тренінгу виступили Диканське ГО «Зелене серце», вінницькі ГО «Вісь» та ГО ВРЦІ «Креатив», за міжнародної підтримки освітніх проектів USAID – незалежним агентством федерального уряду США.

Студентка спеціальності «Міжнародна економіка» - учасниця Мультикультурної гри у Чехії!

25 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Image Not Found

Студентка спеціальності «Міжнародна економіка» Гибало Аліна, взяла участь у молодіжному обміні "Мультикультурна гра" (Чехія, 15-21 вересня 2017 р.). Учасниками стали представники з 7 різних країн ЄС та інших країн.

Група студентів-першокурсників спеціалізації «Економічна кібернетика» разом зі своїм куратором Скрильник І.І. побувала на виставі «Президент вибирає»

24 жовтня 2017 р.

За метеріалами кафедри економічної кібернетики

Image Not Found

19 жовтня 2017 р. група студентів-першокурсників спеціалізації «Економічна кібернетика» разом зі своїм куратором Скрильник І.І. побувала на виставі «Президент вибирає». Це захопливе дійство, автором якого є молодий український драматург Богдан Гнатюк. «Президент вибирає» - комедія на дві дії.

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА ТА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ПРОХОДЯТЬ ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ НА ВИРОБНИЦТВІ

24 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Image Not Found

11 жовтня 2017 року студенти групи 301-УП напряму підготовки «Управління персоналом та економіка праці» разом з викладачем кафедри економіки підприємства та управління персоналом Валявським С.М. вдруге відвідали Філію «Кобеляцький цукровий завод» Товариства з обмеженою відповідальністю «Цукрорагропром» агропромхолдингу «Астарта-Київ» для проведення практичних занять з дисципліни «Планування та організація виробничої діяльності».

Кафедра економіки підприємства та управління персоналом продовжує проводити навчання майбутніх фахівців напряму підготовки «Управління персоналом та економіка праці» на виробництві

24 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Image Not Found

У поточному навчальному році кафедра економіки підприємства та управління персоналом продовжила використання такої форми навчання як проведення практичних занять на підприємствах Полтавської області.

Засідання студентського наукового гуртка кафедри економічної теорії та регіональної економіки

22 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної теорії та регіональної економіки

Image Not Found

У засіданні наукового студентського гуртка взяли участь студенти груп 201- ЕФ та 101- ЕФ. В межах роботи гуртка обговорювалось концепційні основи дослідження економічної історії та формування державних соціальних стандартів в Україні.

ПРАКТИЧНА СПРЯМОВАНІСТЬ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТУРИЗМ» ПОЛТНТУ

22 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

Image Not Found

Запорукою успішного процесу підготовки будь якої сфери є практична складова навчання. Саме даному аспекту приділяється значна увага при викладанні фахових дисциплін кафедрою туризму та адміністрування ПолтНТУ.

Image Not Found
Image Not Found
Image Not Found