Візит німецької делегації на кафедру фінансів і банківської справи ПолтНТУ

13 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри Фінансів і банківської справи

Вже десятий рік поспіль на кафедру фінансів і банківської справи ПолтНТУ приїздять представники банків з німецького міста Остфільдерн (адміністративний округ Штудгарт), що є побратимом м. Полтава.

На базі навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту стартує «Школа лідерства та менеджменту»

12 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

За підтримки дирекції Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту, адміністрації університету, Ради молодих вчених, Студентського Парламенту, Профспілкого комітету, викладачів кафедр туризму та адміністрування, міжнародної економіки та маркетингу, обліку та аудиту, менеджменту та логістики на базі Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту стартує «Школа лідерства та менеджменту»!

СТРАТЕГІЧНИЙ ОБЛІК НА ПІДПРИЄМСТВІ ТУРИСТИЧНОЇ ІНДУСТРІЇ

10 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри обліку і аудиту

27 вересня 2017 року завідувач кафедри обліку і аудиту д.е.н. доцент Погорелов Ю.С. виступив із науковою доповіддю на тему «Стратегічний облік на підприємстві туристичної індустрії» на ІV Міжнародній науково-практичній інтернет конференції «Управління туристичною індустрією: методологія і практика».

Родинне свято для освітян

08 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Щороку освітяни нашої країни у перші дні жовтня святкують своє професійне свято. Не став виключенням й нинішній рік. Традиційними на кафедрі «Економіки підприємства та управління персоналом» стали творчі заходи з нагоди свят «Ми вас любимо, поважаємо та щиро вітаємо…». 27 вересня, напередодні свята, студенти, які навчаються за спеціальностями «Управління персоналом та економіка праці», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Економіка підприємства» та «Економіка», щиро вітали своїх викладачів з Днем працівників освіти.

Робота навчально-туристичної агенції "Компас"

08 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

У 2017-2018 навчальному році традиційно продовжує свою роботу навчальна туристична агенція "Компас", що функціонує при кафедрі туризму та адміністрування ПолтНТУ.

Участь кафедри туризму та адміністрування у Всеукраїнському проекті «Наукові пікніки»

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

30 вересня 2017 року кафедра туризму та адміністрування взяла участь у проведенні заходу «Наукові пікніки в Україні» - ініціативі, що популяризує науку по всій країні з 2013 року.

Святкування міжнародного Дня туризму у ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

28 вересня 2017 року кафедрою туризму та адміністрування ПолтНТУ з нагоди святкування міжнародного Дня туризму та у межах продовження роботи IV Міжнародної науково-практичної конференції «Управління туристичною індустрією: методологія і практика», було проведено виїзне засідання з метою ознайомлення та подальшого просування туристичних маршрутів з активного туризму.

Студентський науковий гурток!

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

28 вересня 2017 року відбулося засідання студентського наукового гуртка спеціальності «Міжнародна економіка», яке було присвячене актуальній темі «Транснаціональні корпорації в глобальній економіці: сучасний стан та вплив на економіку країн світу».

Результати ІV Міжнародної науково-практичної інтернет конференції «Управління туристичною індустрією: методологія і практика»

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

27-28 вересня 2017року у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка проходила ІV Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Управління туристичною індустрією: методологія і практика».

Студенти спеціальності «Туризм» ПолтНТУ на святі «Полтава-вишивана»

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

24 вересня 2017 року студенти ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка спеціальності «Туризм» відвідали арт-проект «Полтава-вишивана», який відбувся з нагоди Дня міста у Полтаві.

Після слів привітання мера міста Полтава О.Ф. Мамая відбувся яскравий концерт вокальних та хореографічних колективів міста, учасниками яких є студенти ПолтНТУ. Одночасно з концертом тривала виставка виробів полтавських народних умільців та підприємств Полтавщини.