Стажування науково-педагогічних працівників ННІ ФЕМ ПолтНТУ у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

9 червня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

У період із 10 травня по 9 червня 2017 року кандидат технічних наук, доцент кафедри економічної кібернетики Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ Юрій Харченко пройшов стажування на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Продовжуємо вивчення економіки оборонної промисловості України!

29 травня 2017 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом ННІ ФЕМ ПолтНТУ

У рамках Меморандуму про партнерство та співробітництво, підписаного 11 лютого 2016 року ректором ПолтНТУ професором Онищенко В.О. із Державним концерном «Укроборонпром», 29 травня 2017 року викладачі та студенти кафедри економіки підприємства та управління персоналом ННІ ФЕМ ПолтНТУ відвідали Державне підприємство «Харківський машинобудівний завод «ФЕД».

Участь представника ННІ ФЕМ ПолтНТУ у наукових заходах Білоруського державного аграрного технічного університету

26 травня 2017 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

25-26 травня 2017 року доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту і логістики Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ Микола Зось-Кіор взяв участь у IX Міжнародній науково-практичній конференції «Формування організаційно-економічних умов ефективного функціонування АПК», яка проходила на базі Білоруського державного аграрного технічного університету в місті Мінськ.

Проведено круглий стіл «Дистанційні технології та бізнес-планування у підвищенні ефективності підприємницької діяльності»

11 травня 2017 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

11 травня 2017 року у приміщенні Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за сприяння Полтавської обласної державної адміністрації і Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій було проведено круглий стіл на тему «Дистанційні технології та бізнес-планування у підвищенні ефективності підприємницької діяльності».

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління»!

28 квітня 2017 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

У період із 26 по 28 квітня 2017 року на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління». Серед учасників інтелектуального змагання були і студенти Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, які повернулися до рідної альма-матер із перемогою.

Участь кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ в заходах з нагоди 120-ї річниці з дня народження Юрія Кондратюка

25 травня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

У рамках відзначення 120-ї річниці з дня народження Юрія Кондратюка (Олександра Шаргея) в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка було проведено низку заходів, присвячених цій видатній постаті, чиє ім’я з гордістю носить наш університет. Кафедра міжнародної економіки та маркетингу також взяла активну участь у цих заходах.

Участь студентів ННІ ФЕМ ПолтНТУ в навчальній програмі модулю Жана Моне

24 травня 2017 р.

23-24 травня 2017 року доценти кафедри економіки та бізнес-адміністрування Сумського державного університету Олександр Кубатко та Богдан Ковальов провели серію лекцій та тренінгів для студентів Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка в рамках навчального модулю Жана Моне «Можливості та виклики торгівлі з ЄС для України» (573581-EPP-1-2016-1-UAEPPJMO-MODULE). Спільне читання лекцій та обмін викладацькими практиками між Сумським державним університетом та ПолтНТУ відбувається в рамках підписаного двостороннього договору про співпрацю.

Розширюємо горизонти міжнародної співпраці!

26 травня 2017 р.

За матеріалами ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Наприкінці травня 2017 року у рамках проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Kondratyuk Innovations XX – XXI», присвяченої 120-й річниці з Дня народження видатного українського вченого Юрія Кондратюка (Олександра Шаргея) відбулася робоча зустріч представників навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ та представників Університету Національної та світової економіки (м. Софія, Болгарія).

Наполегливість в навчанні сьогодні - фундамент кар’єрного росту студента в майбутньому

29 квітня 2017 р.

Високі досягнення в кар’єрі та позитивні відгуки працедавців Полтавщини є найбільшою відзнакою ефективної роботи і якісної освіти викладачів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Тезу «Наполегливість в навчанні сьогодні – фундамент кар’єрного росту студента в майбутньому» щороку підтверджують випускники спеціальності «Економіка підприємства». Не винятком є і 2016 рік. Так, магістрант кафедри економіки підприємства та управління персоналом Шикіло Анастасія вже під час проходження виробничої практики і стажування отримала пропозицію від керівництва підприємства ДП Полтавського комбінату хлібопродуктів зайняти вакантну посаду економіста 2 категорії.

Тематичний семінар «Європейському Союзу – 60» на кафедрі міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

29 квітня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Наприкінці квітня 2017 року доцентом кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ Ринейською Л.С. було проведено тематичний семінар із дисципліни «Міжнародні організації», присвячений 60-річному ювілею ЄС.