У ПолтНТУ відбулося засідання студентського наукового гуртка «Маркетолог», присвячене 120-й річниці з Дня народження Юрія Кондратюка

15 березня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

15 березня 2017 року кафедрою міжнародної економіки та маркетингу ПолтНТУ було проведено засідання студентського наукового гуртка «Маркетолог» з нагоди 120-ї річниці з дня народження відомого винахідника Юрія Кондратюка, почесне ім’я якого носить наш університет.

Студенти ННІ ФЕМ ПолтНТУ побували на екскурсії в Музеї грошей та в Державній скарбниці Національного банку України

15 березня 2017 р.

За матеріалами кафедри ФіБС ННІ ФЕМ ПолтНТУ

15 березня 2017 року студенти третього курсу кафедри фінансів і банківської справи разом із викладачами Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ побували на екскурсії в Музеї грошей та в Державній скарбниці Національного банку України у місті Києві.

Такі екскурсії вже стали традиційними для студентів ПолтНТУ, адже щорічно вони проводяться завдяки всебічній підтримці керівництва університету і особисто ректора – доктора економічних наук, професора Володимира Онищенка.

Результати наукової роботи викладачів кафедри економічної кібернетики ПолтНТУ зі студентами

26 лютого 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Протягом 2016 року викладачі кафедри економічної кібернетики Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ разом зі студентами виконали госпдоговірні роботи в обсязі 39,5 тис. грн. відповідно до укладених договорів із підприємствами та організаціями Полтавського регіону (ТОВ «Епіцентр» у м. Полтаві, ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод», ТОВ «Кременчуцька міська друкарня»).

Наукове стажування викладачів ПолтНТУ у Варшаві

25 лютого 2017 р.

За матеріалами ННІ ФЕМ ПолтНТУ

На початку лютого 2017 року представники Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відвідали освітній семінар у Варшаві, який був організований Університетом Кардинала Стефана Вишинського спільно з інститутом Міжнародної академічної і наукової співпраці.

Стажування представників ННІ ФЕМ ПолтНТУ у Польщі

14 лютого 2017 р.

За матеріалами ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Впродовж майже двох тижнів, з 6 по 14 лютого 2017 року, завідувач кафедри міжнародної економіки та маркетингу Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка доктор економічних наук, професор Ірина Чичкало-Кондрацька проходила стажування в Європейському університеті бізнесу (м. Познань, Польща).

Студенти кафедри економіки підприємства та управління персоналом ННІ ФЕМ ПолтНТУ пройшли переддипломну практику

30 січня 2017 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Згідно навчального плану підготовки бакалаврів та графіку навчального процесу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка студенти 4-го курсу кафедри економіки підприємства та управління персоналом напрямів підготовки 6.030505 «Управління персоналом та економіка праці» та 6.030504 «Економіка підприємства» з 16 по 30 січня 2017 року проходили переддипломну практику за укладеними угодами на підприємства Полтави та Полтавської області під керівництвом завідувача кафедри, професора Віри Чевганової.

Першокурсники-менеджери відвідали Центр сучасного мистецтва у ПолтНТУ

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Нещодавно студенти-першокурсники спеціальності «Менеджмент» разом зі своїм куратором, старшим викладачем кафедри менеджменту і логістики Аліною Чайкіною, відвідали Центр сучасного мистецтва при кафедрі образотворчого мистецтва Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Магістранти кафедри економічної кібернетики ННІ ФЕМ ПолтНТУ успішно поєднують навчання із трудовою діяльністю за фахом

За матеріалами кафедри економічної кібернетики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Глибокі теоретичні знання та практичні навички, здобуті під час навчання у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка дозволяють студентам спеціальності «Економічна кібернетика» відмінно навчатися у магістратурі й успішно працювати за фахом на провідних підприємствах України.

Наукові здобутки викладачів кафедри фінансів і банківської справи ННІ ФЕМ ПолтНТУ

За матеріалами ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Днями вийшов у світ перший том монографії «Економічна безпека: держава, регіон, підприємство», у підготовці якого взяли участь провідні вчені Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка: доктор економічних наук, професор, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки Володимир Онищенко, доктор економічних наук, професор Ганна Козаченко, доктор економічних наук, професор Ліана Птащенко, доктор економічних наук, професор Юрій Погорелов, кандидат економічних наук, доцент Світлана Онищенко та багато інших.

Викладачі ПолтНТУ – учасники тренінгу від Корпорації «ПАРУС»

28 лютого 2017 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування ННІ ФЕМ ПолтНТУ

28 лютого 2017 року викладачі кафедри туризму та адміністрування Навчально наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту і Миргородського художньо-промислового коледжу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка взяли участь у тренінгу, який був проведений фахівцями Корпорації «ПАРУС».