Екскурсія Полтавою у діях

23 вересня 2017 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка

Image Not Found

14 вересня відбулася інтерактивна екскурсія Полтавою, в якій прийняли участь і студенти спеціальності "Туризм" ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка. Це дійство було новинкою для полтавців, ніхто не знав чого очікувати. Декілька сотень людей прийшли щоб побачити Полтаву іншою, якою її обіцяли показати нам організатори. І вона дійсно була дивовижною.

Художньо-естетичне виховання молоді!!!

19 вересня 2017 р.

За матеріалами кафедри Міжнародної економіки та маркетингу

Image Not Found

10 вересня 2017 року студенти 1 курсу спеціальностей «Міжнародні економічні відносини» та «Маркетинг» відвідали театр імені М. Гоголя. Вони переглянули виставу «Майстер та Маргарита». Такі заходи не тільки підвищують естетичний рівень молоді, а й сприяють зміцненню дружніх стосунків.

Студентка спеціальності «Міжнародна економіка» - переможниця міжнародного гранту!

15 вересня 2017 р.

За матеріалами кафедри Міжнародної економіки та маркетингу

Image Not Found

Студентка спеціальності «Міжнародна економіка» Бульбах Вікторія стала переможцем міжнародного грантового проекту "Summer school for Scandinavians and Ukrainians"(2-21 липня 2017 р.).

Гадяцька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів імені Є. П. Кочергіна відзначила День знань!

07 вересня 2017 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Image Not Found

1 вересня 2017 року доценти кафедри економіки підприємства та управління персоналом Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Володимир Биба та Вікторія Васюта привітали педагогічний колектив Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна, учнів та їх батьків із Днем знань!

Посвята першокурсників кафедри фінансів і банківської справи!

07 вересня 2017 р.

За матеріалами кафедри ФіБС

Image Not Found

Кафедра фінансів і банківської справи Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка 31 серпня 2017 року традиційно привітала своїх першокурсників із вступом на навчання.

Нагороди кафедри та науковців кафедри фінансів і банківської справи!

07 вересня 2017 р.

За матеріалами кафедри ФіБС

Image Not Found

Кафедра фінансів і банківської справи здобула диплом за перше місце в рейтингу кафедр професійної підготовки серед всіх кафедр Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

День знань у Новосанжарському навчально-виховному комплексі

1 вересня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Image Not Found

1 вересня 2017 року асистент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Альона Буряк привітала вчителів, учнів та батьків Новосанжарського навчально-виховного комплексу із Днем знань та запросила на навчання до провідного ВНЗ Полтавського регіону – Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Студенти ПолтНТУ захистили дипломні роботи на потужному промисловому підприємстві ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод»

26 червня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

26 червня 2017 року на ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» відбувся захист трьох дипломних робіт студентів напряму підготовки «Економічна кібернетика» освітнього ступеня «бакалавр» Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту.

У ПолтНТУ відбувся науково-практичний круглий стіл на тему «Реалізація норм Конституції України»

23 червня 2017 р.

За матеріалами кафедри державного управління і права ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

23 червня 2017 року з нагоди відзначення Дня Конституції України кафедрою державного управління і права Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ було проведено науково-практичний круглий стіл на тему «Реалізація норм Конституції України». Тема заходу є надзвичайно актуальною для кожного українця, адже реалізація норм основного закону держави – це втілення приписів Конституції в правомірних діях громадян, юридичних осіб, державних органів, їх посадових осіб, важливий чинник забезпечення прав людини і громадянина та підвищення міжнародного авторитету України на світовій арені.

На кафедру економічної кібернетики ННІ ФЕМ ПолтНТУ завітали випускники

17 червня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

17 червня 2017 року на кафедрі економічної кібернетики Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбулася зустріч викладачів із випускниками 2012 року. Здається, минуло лише п’ять років з моменту отримання довгоочікуваного диплому, але за цей час наші випускники досягли вагомих успіхів у професійному житті.

Image Not Found
Image Not Found
Image Not Found