Студентка спеціальності «Міжнародна економіка» - учасниця Мультикультурної гри у Чехії!

25 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Студентка спеціальності «Міжнародна економіка» Гибало Аліна, взяла участь у молодіжному обміні "Мультикультурна гра" (Чехія, 15-21 вересня 2017 р.). Учасниками стали представники з 7 різних країн ЄС та інших країн.

Група студентів-першокурсників спеціалізації «Економічна кібернетика» разом зі своїм куратором Скрильник І.І. побувала на виставі «Президент вибирає»

24 жовтня 2017 р.

За метеріалами кафедри економічної кібернетики

19 жовтня 2017 р. група студентів-першокурсників спеціалізації «Економічна кібернетика» разом зі своїм куратором Скрильник І.І. побувала на виставі «Президент вибирає». Це захопливе дійство, автором якого є молодий український драматург Богдан Гнатюк. «Президент вибирає» - комедія на дві дії.

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА ТА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ПРОХОДЯТЬ ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ НА ВИРОБНИЦТВІ

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

11 жовтня 2017 року студенти групи 301-УП напряму підготовки «Управління персоналом та економіка праці» разом з викладачем кафедри економіки підприємства та управління персоналом Валявським С.М. вдруге відвідали Філію «Кобеляцький цукровий завод» Товариства з обмеженою відповідальністю «Цукрорагропром» агропромхолдингу «Астарта-Київ» для проведення практичних занять з дисципліни «Планування та організація виробничої діяльності».

Кафедра економіки підприємства та управління персоналом продовжує проводити навчання майбутніх фахівців напряму підготовки «Управління персоналом та економіка праці» на виробництві

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

У поточному навчальному році кафедра економіки підприємства та управління персоналом продовжила використання такої форми навчання як проведення практичних занять на підприємствах Полтавської області.

Засідання студентського наукового гуртка кафедри економічної теорії та регіональної економіки

22 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної теорії та регіональної економіки

У засіданні наукового студентського гуртка взяли участь студенти груп 201- ЕФ та 101- ЕФ. В межах роботи гуртка обговорювалось концепційні основи дослідження економічної історії та формування державних соціальних стандартів в Україні.

ПРАКТИЧНА СПРЯМОВАНІСТЬ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТУРИЗМ» ПОЛТНТУ

22 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

Запорукою успішного процесу підготовки будь якої сфери є практична складова навчання. Саме даному аспекту приділяється значна увага при викладанні фахових дисциплін кафедрою туризму та адміністрування ПолтНТУ.

Відбувся осінній кубок Першої Полтавської ліги КВК

20 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики

12.10 2017 р. у Полтаві відбувся осінній кубок Першої Полтавської ліги КВК. Десять команд боролися за право бути першими. У цій грі брали участь і представники кафедри економічної кібернетики – команда КВК «Те ещё ребята».

СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТУРИЗМ» ТА СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ «БІЗНЕС АДМІНІСТРУВАННЯ» У СФЕРІ СІЛЬСЬКОГО ТУРИЗМУ У ПОЛЬЩІ

20 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

2-8 жовтня 2017 р. за сприяння «Польсько-Української ради обміну молоддю» за ініціативи Гуральського агротуристичного товариства (Польща) та Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні відбулась реалізація проекту «Молодий громадянин – досвідчений підприємець. Польсько-українські ідеї для сільських територій».

ЗНАЙОМСТВО ПЕРШОКУРСНИКІВ ОБЛІКУ І ОПОДАТКУВАННЯ З БІБЛІОТЕКОЮ

19 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри обліку і аудиту

Першокурсники спеціальності «Облік і оподаткування» (групи 101ЕО) разом з куратором відвідали університетську бібліотеку. Для студентів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка створені чудові умови для користування сучасною бібліотекою вузу з великим обсягом фахової наукової літератури за всіма спеціальностями найновіших видань, вільним доступом до Інтернет-ресурсів.

13 жовтня 2017 року державні службовці Полтавської області отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації на базі Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка

18 жовтня 2017 р.

За матеріалами секції державного управління і права кафедри фінансів та банківської справи

З 18 вересня 2017 року по 13 жовтня 2017 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка реалізовано програму підвищення кваліфікації для державних службовців Полтавської області посади яких належать до 1-5 групи оплати праці, зокрема заступники керівників районних державних адміністрацій, керівники відділів, департаментів, секторів.