Навчаємось цікаво – «Музей українського весілля»

29 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

Image Not Found

15 листопада в межах учбового процесу, студенти кафедри туризму та адміністрування відвідали в селищі Великі Будища «Музей українського весілля». Особливість музею в тому, що тут можна не просто доторкнутися руками до експонатів, а перенестися в минуле. У музею є цікаві предмети побуту, красивий текстиль, вишивка ручної роботи, фотографії, килими, ковдри, меблі та багато іншого, що оточувало жителів України в 17-19 століттях. Весь цей інвентар служить не просто музейним експонатом, але і є частиною самого важливого в житті кожної родини обряду - весілля.

МАЙБУТНІ ГОРИЗОНТИ – МІЙ ВИБІР, МІЙ УСПІХ!

24 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики

Image Not Found

23 листопада 2017 р. на кафедрі економічної кібернетики відбулася зустріч викладачів кафедри, студентів гр. 401-ЕК, магістрів гр. 501-ЕК та гр. 601-ЕК з працівниками ТОВ «Кернел-Трейд», а саме: керівником ІТ проектів виробничих активів відділу впровадження та підтримки 1С Сорокою Максимом Віталійовичем та програмістами 1С даного відділу Іриною та Артемом (випускниками-магістрами ПолтНТУ).

«Кращий студент – творча особистість Полтавщини»

21 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

Image Not Found

17 листопада у міському палаці дозвілля відбулося святкування Міжнародного дня студента, зібрали усю студентську родину Полтавської області, окрім концертної програми були також привітання та нагородження кращих та активних студентів регіону. Кафедра туризму та адміністрування вітає студентку групи 201ЕТ Тітенко Діану, яка була нагороджена дипломом у номінації «Кращий студент – творча особистість Полтавщини», ми пишаємося та радіємо досягненням наших студентів!!!

Стажування в КНЕУ ім. Вадима Гетьмана

21 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Image Not Found

15 листопада 2017 року доцент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Свічкарь В. А. в рамках стажування в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відвідав лекцію д.е.н., професора кафедри міжнародної економіки КНЕУ Ільницького Дениса Олександровича на тему "Прямі інвестиції та міжнародне виробництво".

УЧАСТЬ СТУДЕНТА ГРУПИ 401-ЕК У КОНКУРСІ «СТУДЕНТ РОКУ ПолтНТУ-2017»

19 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики

Image Not Found

15 листопада 2017 р. у нашому університеті відбувся конкурс «Студент року ПолтНТУ ‒ 2017», де кращі студенти нашого вишу змагалися за перемогу. Тематика цьогорічного конкурсу – це одноразовий спецвипуск журналу «Форбс ПолтНТУ», де зібрані найцікавіші факти про учасників.

У ПолтНТУ відбулась VІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Сучасна економічна наука: теорія і практика»

17 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної теорії та регіональної економіки

Image Not Found

15 листопада 2017 року кафедрою економічної теорії та регіональної економіки Полтавського національного університету імені Юрія Кондратюка проведена VІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Сучасна економічна наука: теорія і практика».

Студентка спеціальності «Менеджмент» ННІ ФЕМ ПолтНТУ здобула перемогу в Гран-прі IV Міжнародної олімпіади з менеджменту серед молоді!

17 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики

Image Not Found

07 листопада 2017 року, напередодні відзначення Всесвітнього дня якості, на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ) пройшла урочиста церемонія відкриття Гран-прі IV Міжнародної олімпіади з менеджменту серед молоді. На цьому престижному заході наш університет представляла студентка п’ятого курсу спеціальності 073 «Менеджмент» Катерина Іщенко.

Знайомимося з принципами кадрового адміністрування на підприємстві

17 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Image Not Found

1 листопада 2017 року для студентів третього курсу напряму підготовки «Управління персоналом та економіка праці» під керівництвом старшого викладача Валявського С.М. в рамках вивчення дисципліни «Планування та організація виробничої діяльності» було проведено чергове практичне заняття в філії «Кобеляцький цукровий завод» ТОВ «Цукроагропром» агропромхолдингу «Астарта-Київ».

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ НА ТЕМУ: «СУЧАСНІ КОМП’ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ В ЕКОНОМІЦІ

17 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики

Image Not Found

14 листопада на кафедрі економічної кібернетики відбулося засідання круглого столу на тему «Сучасні комп’ютерні технології та інформаційні системи в економіці». У його роботі взяли участь викладачі кафедри, магістри гр. 501Ем, студенти гр. 401ЕК, першокурсники гр. 101Е та запрошені гості – учні 11-го класу інформатики Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім. І.П. Котляревського, вчителі математичних дисциплін Суворова С.С. та Ільченко О.О.

ВІТАЄМО З АКАДЕМІЧНОЮ СТИПЕНДІЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ!!!

14 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

Image Not Found

Колектив кафедри туризму та адміністрування Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка вітає студента 4 курсу спеціальності «Туризм» Зозулю Андрія Вікторовича, який отримав академічну стипендію Президента України за високі результати навчання, активну громадську позицію та наукову діяльність.

Image Not Found
Image Not Found
Image Not Found