Відбулося консультативне заняття з підготовки до складання тесту Aptis для викладачів і студентів ННІ ФЕМ ПолтНТУ

31 березня 2017 р.

За матеріалами ННІ ФЕМ ПолтНТУ

31 березня 2017 року, за ініціативи директора Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту, професора Володимира Гришка, працівниками кафедри іноземної філології та перекладу ПолтНТУ було проведено консультативне заняття з підготовки до складання тесту APTIS для професорсько-викладацького і студентського складу Інституту.

Участь викладачів кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ у Дні довкілля

08 квітня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

В одну з квітневих субот в Україні традиційно відзначають День довкілля. Цьогоріч свято припало на 8 квітня, тож викладачі і студенти кафедри міжнародної економіки та маркетингу Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту взяли активну участь у заходах, що були організовані в ПолтНТУ з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища.

Викладачі і студенти ННІ ФЕМ ПолтНТУ підтримали Всеукраїнську ініціативу «За чисте довкілля»

08 квітня 2017 р.

За матеріалами ННІ ФЕМ ПолтНТУ

08 квітня 2017 року представники Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка долучилися до Всеукраїнської екологічної акції «За чисте довкілля».

«Квітневий вернісаж» на кафедрі економіки підприємства та управління персоналом ННІ ФЕМ ПолтНТУ

31 березня 2017 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом ННІ ФЕМ ПолтНТУ

31 березня 2017 року, напередодні Міжнародного Дня сміху, у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся «Квітневий вернісаж», який подарував усім чимало радісних і щирих посмішок. Організатором святкового заходу виступила кафедра економіки підприємства та управління персоналом, яку очолює кандидат економічних наук, професор Віра Чевганова.

Студентка ННІ ФЕМ ПолтНУ взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Міжнародна економіка»

01 квітня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

30 березня – 01 квітня 2017 року на базі Національного університету «Львівська політехніка» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Міжнародна економіка», серед учасників якого була і наша студентка Ольга Федіна.

Студентка спеціальності «Економіка підприємства» ННІ ФЕМ ПолтНТУ взяла участь у міжнародному молодіжному обміні

30 березня 2017 р.

У березні 2017 року студентка четвертого курсу спеціальності «Економіка підприємства» Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Анастасія Демченко взяла участь у міжнародному молодіжному обміні за програмою ERASMUS+ «YE Village with many roads», основна мета якої – розвиток якостей молоді, отримання нових навичок і компетенцій через мистецтво.

Студентки ПолтНТУ здобули дипломи ІІ ступеня у всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК, АНАЛІЗ ТА АУДИТ»

24 березня 2017 р.

За матеріалами кафедри обліку і аудиту ННІ ФЕМ ПолтНТУ

24 березня 2017 року студентки обліку і оподаткування Бабенко Катерина і Глухова Інеса отримали дипломи ІІ ступеня за наукову роботу на тему «Подання інформації про інвестиційну нерухомість у фінансовій звітності підприємств України за міжнародними стандартами», підготовлену під науковим керівництвом доцента кафедри обліку і аудиту Дубової Валентини Володимирівни.

Засідання студентського наукового гуртка кафедри економіки підприємства та управління персоналом ННІ ФЕМ ПолтНТУ

23 березня 2017 р.

23 березня 2017 року у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулося засідання студентського наукового гуртка кафедри економіки підприємства та управління персоналом на тему «Сучасні аспекти підвищення кваліфікації та атестації працівників підприємства» під керівництвом кандидата економічних наук, доцента Андрія Скрильника.

Студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» ПолтНТУ стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

22 березня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

22 березня 2017 року у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбулася заключна конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Світове господарство та міжнародні економічні відносини».

Студенти Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ стали учасниками програми ERASMUS+

16 березня 2017 р.

За матеріалами ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Восени 2016 року в Навчально-науковому інституті фінансів, економіки та менеджменту розпочав свою роботу Клуб мобільності студентів, під час засідань якого наші студенти мають гарну можливість отримати всю необхідну інформацію щодо наявних програм міжнародних молодіжних обмінів, здобути навички підготовки відповідних документів, підвищити свій рівень володіння іноземною мовою та просто цікаво провести вільний час.