ВІДВІДУВАННЯ ХІ МІЖРЕГІОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ-ТУРСАЛОН «ВІДПОЧИВАЙТЕ НА ПОЛТАВЩИНІ!» СТУДЕНТАМИ КАФЕДРИ «ТУРИЗМУ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

25-26 жовтня 2017 року студенти спеціальності «Туризм» у супроводі викладачів кафедри «Туризму та адміністрування» ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка відвідали виставку-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині», що проводилася відповідно до Обласної програми розвитку туризму і курортів на 2016-2020 роки, управлінням інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації.

Участь у міжнародному проекті "Ecolaboration"

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

З 9 по 17 вересня 2017 р. студентка спеціальності «Міжнародна економіка» Вікторія Бульбах взяла участь у міжнародному проекті "Ecolaboration" в Іспанії.

ЗУСТРІЧ З ЗАСНОВНИКОМ «ІНТЕРАКТИВНОГО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ ОЛІЇ»

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

24 жовтня 2017 року студенти першого курсу спеціальності «Туризм» ПолтНТУ у супроводі куратора групи Казак О.О. відвідали Літературне кафе ПОУНБ імені І.П. Котляревського, де відбулася зустріч з Олександром Білоконем, керівником ГО «Ініціатива 13», засновником Інтерактивного музею історії олії в селі Мачухи Полтавського району.

05 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики

26 жовтня 2017 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулася щорічна IV Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Сучасні інноваційно-інвестиційні механізми розвитку національної економіки», у роботі якої взяли участь понад 340 учасників із різних регіонів України та країн світу – Франції, Болгарії, Боснії і Герцеговини, Бельгії, Латвії, Польщі, Казахстану і Республіки Білорусь, Словаччини.

Викладачі та студенти кафедри економічної кібернетики прийняли участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Сучасні інноваційно-інвестиційні механізми розвитку національної економіки».

30 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики

У роботі пленарного засідання взяли участь: завідувач кафедри Савенко Р.Г. з доповіддю на тему «Сучасні інноваційно-інвестиційні механізми сталого розвитку регіональної економіки природокористування», старший викладач кафедри Скрильник І.І. з доповіддю на тему «Імітаційне моделювання динаміки прибутку підприємства засобами Simulink».

СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА ЕКОНОМІКА ПРАЦІ» НАВЧАЮТЬСЯ НА ВИРОБНИЦТВІ

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

18 жовтня 2017 року відбулося чергове практичне заняття з дисципліни «Планування та організація виробничої діяльності» для студентів групи 302-УП кафедри економіки підприємства та управління персоналом на Кобеляцькому цукровому заводі.

У ПолтНТУ відбувся конкурс рекламних робіт!

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

20 жовтня 2017 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка вперше пройшов конкурс рекламних робіт, організований кафедрою міжнародної економіки та маркетингу.

25 жовтня 2017 року в приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації відбувся круглий стіл на тему: «Формування регіонального лідера-управлінця. Залучення молоді до державної служби»

30 жовтня 2017 р.

За матеріалами секції державного управління і права кафедри фінансів та банківської справи

Захід організовано Полтавською обласною державною адміністрацією з метою залучення до роботи у сферах державного управління здібних випускників вищих навчальних закладів Полтавської області.

КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА ТА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ СПІВОРГАНІЗАТОР ІІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «АРХІТЕКТУРА: ЕСТЕТИКА + ЕКОЛОГІЯ + ЕКОНОМІКА»

29 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

2-3 жовтня в рамках проведення ІІ міжнародної науково-практичної конференції на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка на тему: «АРХІТЕКТУРА: ЕСТЕТИКА + ЕКОЛОГІЯ + ЕКОНОМІКА» відбулося засідання секції: «Економічні аспекти міського розвитку».

Магістрантка спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» взяла участь у тренінгу за міжнародним освітнім проектом

25 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом.

З 22 по 30 вересня відбувся 3-денний тренінг «Школа активної молоді» у якому взяла участь Анастасія Демченко – студентка магістратури за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Організаторами тренінгу виступили Диканське ГО «Зелене серце», вінницькі ГО «Вісь» та ГО ВРЦІ «Креатив», за міжнародної підтримки освітніх проектів USAID – незалежним агентством федерального уряду США.