ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІКИ ТА МАРКЕТИНГУ ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У МЕТОДОЛОГІЧНОМУ СЕМІНАРІ ПРОВІДНОГО ВУЗу УКРАЇНИ

09 лютого 2018 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Доцент кафедри міжнародної економіки та маркетингу ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка Безрукова Наталія Валеріївна в рамках стажування на кафедрі міжнародної економіки Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, виступила на методологічному семінарі з доповідю на тему: «Нові «зірки» глобальної економіки: ТІККС приходить на місце БРІКС».

ВІТАННЯ СТУДЕНТАМ ГРУПИ 601-ЕК З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ МАГІСТЕРСЬКИХ ДИПЛОМІВ

22 грудня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики

З 18 по 20 грудня на кафедрі економічної кібернетики відбувалися захисти магістерських дипломів студентів гр. 601-ЕК. Це важлива і урочиста подія у житті кожного магістранта, їх керівників, викладачів, які навчали їх протягом цих років.

Лауреат конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад»

16 грудня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної теорії та регіональної економіки

Студентка ПолтНТУ , групи 301 ЕР Яковенко А.Ю. отримала нагороду «Другу премію Полтавської обласної ради» за наукову роботу «Підвищення якості соціальних послуг (освітніх та культурних), що надаються населенню на рівні територіальної громади»

В рамках Всеукраїнського тижня права для студентів Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту проведено правовиховні заходи

12 грудня 2017 р.

За матеріалами секції державного управління і права кафедри фінансів та банківської справи

Цьогоріч Всеукраїнський тиждень права відзначався на рівні держави з 5 по 9 грудня. Викладачами секції державного управління і права кафедри фінансів та банківської справи разом зі студентами університету реалізовано різноманітні та цікаві заходи: лекції, семінари, тренінги, майстер-класи, конкурс творчих робіт «Україна – правова держава».

Студенти-науковці спеціальності «Міжнародна економіка»

11 грудня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Засідання студентського наукового гуртка спеціальності «Міжнародна економіка», яке відбулося 7 грудня 2017 року, було присвячено актуальній темі «Фінансові інструменти глобальної економіки».

Вчимося проводити ділові переговори!

08 грудня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

5 грудня 2017 р. зав. кафедрою міжнародної економіки та маркетингу д.е.н., професором Чичкало-Кондрацькою І.Б. в рамках дисципліни «Дипломатичний та діловий протокол» було проведено ділові переговори між командами груп 501-ФМ та 501-ЕР, які представляли країни Китай та США.

Участь студентки кафедри міжнародної економіки та маркетингу в міжнародному молодіжному обміні в Італії

08 грудня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Бульбах Вікторія студентка спеціальності «Міжнародна економіка» взяла участь у молодіжному обміні в м. Неаполь, Італія (9 - 17 листопада). Тема проекту: «ІНТЕГРАЦІЯ ТА СОЦІАЛІЗАЦІЯ МІГРАНТІВ У РІЗНІ СФЕРИ ЖИТТЯ».

07 грудня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

23 листопада 2017 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Пріоритети розвитку міжнародної економічної діяльності країни в умовах глобалізації», яку провела кафедра міжнародної економіки та маркетингу. У роботі конференції взяли участь понад 130 учасників із різних міст України – Харкова, Одеси, Ужгорода, Маріуполя, Києва, Кривого Рогу, Ірпеня та ін.

PER ASPERA AD ASTRA - ЧЕРЕЗ ТЕРНИ ДО ЗІРОК!

06 грудня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики

5 грудня 2017 р. студенти групи 101Е разом із кураторами Чичуліною К.В., Скрильник І.І. відвідали Полтавський музей авіації та космонавтики, де відзначався Міжнародний день волонтера. Першокурсники познайомилися з унікальними експонатами та матеріалами, що присвячені найвидатнішим подіям в аерокосмічній науці й техніці в Україні та у світі.

Відбулося розширене засідання «Бізнес-клубу» та клубу «Менеджер» кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

29 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики

Днями у ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка відбулося чергове розширене засідання студентського науково-практичного «Бізнес-клубу» та наукового студентського клубу «Менеджер». Захід проходив у форматі бізнес-тренінгу, практична частина якого була спрямована на формування у студентів загального уявлення про сутність лідерства в контексті розвитку сучасної управлінської культури та розвиток вміння формувати ефективну команду і працювати з нею на бажаний результат.