Заходи кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ з нагоди відзначення 120-ї річниці з дня народження Юрія Кондратюка

27 квітня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

27 квітня 2017 року студенти спеціальностей «Маркетинг» та «Фінанси» Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка разом із доцентом кафедри міжнародної економіки та маркетингу Мирославою Мокляк відвідали Полтавський музей авіації і космонавтики.

У ПолтНТУ відбулося засідання секції кафедри міжнародної економіки та маркетингу в рамках 69-ї щорічної наукової конференції

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

20 квітня 2017 року відбулося засідання секції кафедри міжнародної економіки та маркетингу в рамках проведення щорічної 69-ої наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

У ПолтНТУ відбулося засідання студентського наукового гуртка, присвячене 120-ій річниці з дня народження Юрія Кондратюка!

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

20 квітня 2017 року у ПолтНТУ відбулося засідання студентського наукового гуртка спеціальності «Міжнародна економіка», яке було присвячене 120-ій річниці з дня народження Юрія Кондратюка, видатного теоретика космонавтики, талановитого інженера-винахідника, раціоналізатора, інноваційні ідеї якого не втратили, а навпаки – набули особливої актуальності у ХХІ столітті.

Студенти ННІ ФЕМ ПолтНТУ – активні учасники студентського наукового гуртка «Маркетолог»

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

20 квітня 2017 року відбулося планове засідання студентського наукового гуртка «Маркетолог» кафедри міжнародної економіки та маркетингу Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Цього разу головною темою заходу було обрано «Вплив соціально-культурних чинників на поведінку споживачів на міжнародному ринку».

Впевнена перемога студентів спеціальності «Менеджмент» ННІ ФЕМ ПолтНТУ!

14 квітня 2017 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

14 квітня 2017 р. на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України було проведено IV Українську Олімпіаду з менеджменту серед молоді у рамках Глобального проекту «Молодіжний творчий рух «Естафета якості». Цього року захід, який щорічно організовує Міжнародна гільдія професіоналів якості спільно з Клубом лідерів якості країн Центральної та Східної Європи, зібрав у місті Києві близько 80 учасників із 16 вищих навчальних закладів України. Серед учасників IV Української Олімпіади з менеджменту були і студенти Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Студенти кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ відвідали «Приватбанк» із ознайомчою екскурсією

13 квітня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

13 квітня 2017 року студенти спеціальностей «Міжнародні економічні відносини» та «Маркетинг» Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ відвідали «ПриватБанк» у рамках ознайомчої екскурсії, яку люб’язно провели для них фахівці цієї установи.

Студенти-першокурсники ПолтНТУ взяли участь у дебатах

11 квітня 2017 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

11 квітня 2017 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулось чергове засідання науково-практичного студентського «Бізнес-клубу» під керівництвом кандидата економічних наук, старшого викладача кафедри менеджменту і логістики Аліни Чайкіної. Цього разу засідання відбулося у формі дебатів, темою яких було обрано «Гендерні особливості управлінської діяльності».

Участь магістрів кафедри фінансів і банківської справи ННІ ФЕМ ПолтНТУ у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади

07 квітня 2017 р.

За матеріалами ННІ ФЕМ ПолтНТУ

04-07 квітня 2017 року студенти п’ятого курсу кафедри фінансів і банківської справи Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, яка проходила на базі Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця та вибороли ІV місця із дисциплін «Державні фінанси» та «Фінанси і кредит».

Студент ННІ ФЕМ ПолтНТУ став переможцем ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Банківська справа»!

7 квітня 2017 р.

За матеріалами ННІ ФЕМ ПолтНТУ

7 квітня 2017 року на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» було проведено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із природничих, технічних та гуманітарних наук зі спеціальності «Банківська справа», перемогу в якому здобув магістрант спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ННІ ФЕМ ПолтНТУ Андрій Шклярук.

Студентка ПолтНТУ стала переможцем ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит»!

6 квітня 2017 р

За матеріалами ННІ ФЕМ ПолтНТУ

4 – 6 квітня 2017 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит», де студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка в черговий раз підтвердили високий рівень своїх наукових досліджень, які проводяться під керівництвом кваліфікованих науково-педагогічних працівників.