УЧАСТЬ СТУДЕНТА ГРУПИ 401-ЕК У КОНКУРСІ «СТУДЕНТ РОКУ ПолтНТУ-2017»

19 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики

15 листопада 2017 р. у нашому університеті відбувся конкурс «Студент року ПолтНТУ ‒ 2017», де кращі студенти нашого вишу змагалися за перемогу. Тематика цьогорічного конкурсу – це одноразовий спецвипуск журналу «Форбс ПолтНТУ», де зібрані найцікавіші факти про учасників.

У ПолтНТУ відбулась VІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Сучасна економічна наука: теорія і практика»

17 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної теорії та регіональної економіки

15 листопада 2017 року кафедрою економічної теорії та регіональної економіки Полтавського національного університету імені Юрія Кондратюка проведена VІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Сучасна економічна наука: теорія і практика».

Студентка спеціальності «Менеджмент» ННІ ФЕМ ПолтНТУ здобула перемогу в Гран-прі IV Міжнародної олімпіади з менеджменту серед молоді!

17 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики

07 листопада 2017 року, напередодні відзначення Всесвітнього дня якості, на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ) пройшла урочиста церемонія відкриття Гран-прі IV Міжнародної олімпіади з менеджменту серед молоді. На цьому престижному заході наш університет представляла студентка п’ятого курсу спеціальності 073 «Менеджмент» Катерина Іщенко.

Знайомимося з принципами кадрового адміністрування на підприємстві

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

1 листопада 2017 року для студентів третього курсу напряму підготовки «Управління персоналом та економіка праці» під керівництвом старшого викладача Валявського С.М. в рамках вивчення дисципліни «Планування та організація виробничої діяльності» було проведено чергове практичне заняття в філії «Кобеляцький цукровий завод» ТОВ «Цукроагропром» агропромхолдингу «Астарта-Київ».

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ НА ТЕМУ: «СУЧАСНІ КОМП’ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ В ЕКОНОМІЦІ

За матеріалами кафедри економічної кібернетики

14 листопада на кафедрі економічної кібернетики відбулося засідання круглого столу на тему «Сучасні комп’ютерні технології та інформаційні системи в економіці». У його роботі взяли участь викладачі кафедри, магістри гр. 501Ем, студенти гр. 401ЕК, першокурсники гр. 101Е та запрошені гості – учні 11-го класу інформатики Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім. І.П. Котляревського, вчителі математичних дисциплін Суворова С.С. та Ільченко О.О.

ВІТАЄМО З АКАДЕМІЧНОЮ СТИПЕНДІЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ!!!

14 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

Колектив кафедри туризму та адміністрування Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка вітає студента 4 курсу спеціальності «Туризм» Зозулю Андрія Вікторовича, який отримав академічну стипендію Президента України за високі результати навчання, активну громадську позицію та наукову діяльність.

ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА ТА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ

11 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Чергове планове засідання студентського наукового гуртка кафедри економіки підприємства та управління персоналом, яке провели 31 жовтня 2017 року, було присвячено темі: «Тенденції зміни ринку праці в Україні: реалії та перспективи».

Залучення спеціалістів-практиків до навчального процесу – один із важливих напрямів підвищення рівня підготовки знань студентів

09 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Продовжуючи традицію залучення фахівців-практиків до навчального процесу з метою посилення практичної спрямованості фахових дисциплін та формування навичок, необхідних для подальшої успішної кар’єри фахівців з управління персоналом, 25 жовтня 2017 року кафедрою економіки підприємства та управління персоналом за сприяння філії «Яреськівський цукровий завод» ТОВ «Цукроагропром» агропромхолдингу «Астарта-Київ» втретє для студентів групи 301-УП проведено практичні заняття з дисципліни «Планування та організація виробничої діяльності».

УЧАСТЬ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КАФЕДРИ «ТУРИЗМУ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» У МІЖРЕГІОНАЛЬНІЙ ЗУСТРІЧІ СТАРТАПЕРІВ «УСПІШНІ ПРОЕКТИ, ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГО ТУРИЗМУ В ПОЛТАВСЬКОМУ РАЙОНІ»

06 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

26 жовтня 2017 року управлінням інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації спільно з Полтавською районною радою для учасників ХІ Міжрегіональної виставки-турсалону «Відпочивайте на Полтавщині!» вперше організовано та проведено Міжрегіональну зустріч стартаперів «Успішні проекти, досвід та перспективи розвитку сільського туризму в Полтавському районі», на якому обговорювалися шляхи розвитку сільських територій з огляду на їх туристично-рекреаційний потенціал, досвід співпраці підприємців у сфері туризму та влади в Полтавському та Диканському районах.

Студенти спеціальностей «Маркетинг» та «Міжнародні економічні відносини» - учасники практичного тренінгу від засновника групи компаній UCT Дмитра Павлова

06 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

27 жовтня 2017 р. у рамках співпраці ПолтНТУ з підприємствами відбувся практичний тренінг «8 якостей успішного студента». Автор тренінгу – Дмитро Павлов, засновник групи компаній UCT, член Ради Всеукраїнського управлінського ТОП-клубу, коуч у косультативно-навчальному центрі UCT.