Студентський науковий гурток!

07 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

28 вересня 2017 року відбулося засідання студентського наукового гуртка спеціальності «Міжнародна економіка», яке було присвячене актуальній темі «Транснаціональні корпорації в глобальній економіці: сучасний стан та вплив на економіку країн світу».

Результати ІV Міжнародної науково-практичної інтернет конференції «Управління туристичною індустрією: методологія і практика»

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

27-28 вересня 2017року у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка проходила ІV Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Управління туристичною індустрією: методологія і практика».

Студенти спеціальності «Туризм» ПолтНТУ на святі «Полтава-вишивана»

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

24 вересня 2017 року студенти ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка спеціальності «Туризм» відвідали арт-проект «Полтава-вишивана», який відбувся з нагоди Дня міста у Полтаві.

Після слів привітання мера міста Полтава О.Ф. Мамая відбувся яскравий концерт вокальних та хореографічних колективів міста, учасниками яких є студенти ПолтНТУ. Одночасно з концертом тривала виставка виробів полтавських народних умільців та підприємств Полтавщини.

Участь у курсі «Researcher Connect» від Британської Ради завідувача кафедри туризму та адміністрування Черниш І.В.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

26-28 вересня 2017 року завідувач кафедри туризму та адміністрування Черниш І.В. прийняла участь у курсі «ResearcherConnect» від Британської Ради в Україні, що відбувався на базі ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка. Слід відмітити, що даний курс тренінгів розрахований на професійний розвиток науковців та зорієнтований на удосконалення навичок комунікацій у різних їх проявах з урахуванням крос культурного середовища та проводиться виключно англійською мовою.

Участь студентів спеціальності «Фінанси і кредит» у Квесті «Пам’ятні місця Полтави»

05 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри фінансів і банківської справи

Пам'ятники, меморіальні знаки, скульптурні групи в сучасній Полтаві, а також усе, що з ними пов’язане є дуже цікавим і, без перебільшення, унікальним явищем. Тому вкрай важливим поряд із навчанням для студентів є підвищення їх обізнаності стосовно історії рідного краю та його пам’яток. У зв’язку з цим викладачами кафедри фінансів і банківської справи Заворою Т.М., Свистун Л.А. та Кривенко О.А. було організовано квест по пам’ятних місцях Полтави.

Успіхи і досягнення студентів спеціальності «Менеджмент» ННІ ФЕМ ПолтНТУ у науковій роботі

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Щойно розпочався новий навчальний рік у ПолтНТУ, а список студентів-переможців у наукових конкурсах та олімпіадах вже поповнився новими іменами. Днями стали відомі результати Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Менеджмент», який проходив у червні 2017 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Приємно, що серед переможців є і студенти кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ!

Першокурсники спеціальності «Менеджмент» ННІ ФЕМ ПолтНТУ – активні учасники інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

20 вересня 2017 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся перший етап інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». Однією із команд-учасниць цьогорічного змагання була команда «Топ-менеджери» у складі студентів-першокурсників спеціальності «Менеджмент».

Студенти-менеджери взяли участь у Арт-проекті «Полтава – вишивана»

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Студенти першого та другого курсів спеціальності «Менеджмент» разом із викладачами кафедри менеджменту і логістики Амеліною І.В. та Чайкіною А.О. побували на щорічному Арт-проекті «Полтава – вишивана».

СТАЖУВАННЯ У ШВЕЦІЇ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ОБЛІКУ І АУДИТУ Ю.С. ПОГОРЕЛОВА

23 вересня 2017 р.

За матеріалами кафедри обліку і аудиту

Завідувач кафедри обліку і аудиту Погорелов Ю.С. пройшов стажування з 7 по 18 серпня 2017 року в університеті Лінкопінга (Швеція) з питань впровадження та використання сталого електронного врядування для інноваційного демократичного публічного адміністрування.

Міжнародне стажування викладачів Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

23 вересня 2017 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

В рамках реалізації програми академічної мобільності викладачів кафедри економіки підприємства та управління персоналом 10-16 вересня 2017 року доценти Вікторія Васюта, Олеся Григор’єва, Світлана Іваницька та Світлана Кулакова пройшли міжнародне стажування з отриманням Європейського сертифікату у форматі 4-ECTS на базі Варненського вільного університету імені Чорноризця Храбра (Болгарія) у м. Варна та взяли очну участь у ІІ Міжнародному науково-практичному форумі «Інновації в науці: виклики сучасності».