Студенти-науковці спеціальності «Міжнародна економіка»

11 грудня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Засідання студентського наукового гуртка спеціальності «Міжнародна економіка», яке відбулося 7 грудня 2017 року, було присвячено актуальній темі «Фінансові інструменти глобальної економіки».

Вчимося проводити ділові переговори!

08 грудня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

5 грудня 2017 р. зав. кафедрою міжнародної економіки та маркетингу д.е.н., професором Чичкало-Кондрацькою І.Б. в рамках дисципліни «Дипломатичний та діловий протокол» було проведено ділові переговори між командами груп 501-ФМ та 501-ЕР, які представляли країни Китай та США.

Участь студентки кафедри міжнародної економіки та маркетингу в міжнародному молодіжному обміні в Італії

08 грудня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Бульбах Вікторія студентка спеціальності «Міжнародна економіка» взяла участь у молодіжному обміні в м. Неаполь, Італія (9 - 17 листопада). Тема проекту: «ІНТЕГРАЦІЯ ТА СОЦІАЛІЗАЦІЯ МІГРАНТІВ У РІЗНІ СФЕРИ ЖИТТЯ».

07 грудня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

23 листопада 2017 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Пріоритети розвитку міжнародної економічної діяльності країни в умовах глобалізації», яку провела кафедра міжнародної економіки та маркетингу. У роботі конференції взяли участь понад 130 учасників із різних міст України – Харкова, Одеси, Ужгорода, Маріуполя, Києва, Кривого Рогу, Ірпеня та ін.

PER ASPERA AD ASTRA - ЧЕРЕЗ ТЕРНИ ДО ЗІРОК!

06 грудня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики

5 грудня 2017 р. студенти групи 101Е разом із кураторами Чичуліною К.В., Скрильник І.І. відвідали Полтавський музей авіації та космонавтики, де відзначався Міжнародний день волонтера. Першокурсники познайомилися з унікальними експонатами та матеріалами, що присвячені найвидатнішим подіям в аерокосмічній науці й техніці в Україні та у світі.

Відбулося розширене засідання «Бізнес-клубу» та клубу «Менеджер» кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

29 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики

Днями у ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка відбулося чергове розширене засідання студентського науково-практичного «Бізнес-клубу» та наукового студентського клубу «Менеджер». Захід проходив у форматі бізнес-тренінгу, практична частина якого була спрямована на формування у студентів загального уявлення про сутність лідерства в контексті розвитку сучасної управлінської культури та розвиток вміння формувати ефективну команду і працювати з нею на бажаний результат.

Навчаємось цікаво – «Музей українського весілля»

29 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

15 листопада в межах учбового процесу, студенти кафедри туризму та адміністрування відвідали в селищі Великі Будища «Музей українського весілля». Особливість музею в тому, що тут можна не просто доторкнутися руками до експонатів, а перенестися в минуле. У музею є цікаві предмети побуту, красивий текстиль, вишивка ручної роботи, фотографії, килими, ковдри, меблі та багато іншого, що оточувало жителів України в 17-19 століттях. Весь цей інвентар служить не просто музейним експонатом, але і є частиною самого важливого в житті кожної родини обряду - весілля.

МАЙБУТНІ ГОРИЗОНТИ – МІЙ ВИБІР, МІЙ УСПІХ!

24 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики

23 листопада 2017 р. на кафедрі економічної кібернетики відбулася зустріч викладачів кафедри, студентів гр. 401-ЕК, магістрів гр. 501-ЕК та гр. 601-ЕК з працівниками ТОВ «Кернел-Трейд», а саме: керівником ІТ проектів виробничих активів відділу впровадження та підтримки 1С Сорокою Максимом Віталійовичем та програмістами 1С даного відділу Іриною та Артемом (випускниками-магістрами ПолтНТУ).

«Кращий студент – творча особистість Полтавщини»

21 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

17 листопада у міському палаці дозвілля відбулося святкування Міжнародного дня студента, зібрали усю студентську родину Полтавської області, окрім концертної програми були також привітання та нагородження кращих та активних студентів регіону. Кафедра туризму та адміністрування вітає студентку групи 201ЕТ Тітенко Діану, яка була нагороджена дипломом у номінації «Кращий студент – творча особистість Полтавщини», ми пишаємося та радіємо досягненням наших студентів!!!

Стажування в КНЕУ ім. Вадима Гетьмана

21 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

15 листопада 2017 року доцент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Свічкарь В. А. в рамках стажування в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відвідав лекцію д.е.н., професора кафедри міжнародної економіки КНЕУ Ільницького Дениса Олександровича на тему "Прямі інвестиції та міжнародне виробництво".