У ННІ ФЕМ ПолтНТУ відбулася Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Економічний розвиток держави та її соціальна стабільність»

11 травня 2017 р.

За матеріалами ННІ ФЕМ ПолтНТУ

11 травня 2017 року у Навчально-науковому інституті фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбулася Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Економічний розвиток держави та її соціальна стабільність», у роботі якої взяли участь понад 600 учасників із України, Польщі, Болгарії, Латвії, Словаччини, Білорусі і Казахстану.

Бесіда із студентами-туркменами на тему: «Внесок народів України і Туркменістану у боротьбу з нацизмом у Другій світовій війні»

9 травня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

9 травня 2017 р. у гуртожитку № 4 ПолтНТУ відповідно до Розпорядження № 12 від 28.04.2017 р. по ННІ ФЕМ, к.е.н., доцент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Ринейська Людмила Сергіївна провела бесіду зі студентами-туркменами про внесок народів України і Туркменістану у боротьбу з нацизмом у Другій світовій війні.

У ПолтНТУ відбулося засідання секції кафедри економіки підприємства та управління персоналом в рамках 69-ї щорічної наукової конференції

26 квітня 2017 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом ННІ ФЕМ ПолтНТУ

26 квітня 2017 року відбулося засідання секції економіки підприємства та управління персоналом в рамках проведення 69-ої щорічної наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Відбулося засідання секції бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування у рамках 69-ї наукової конференції ПолтНТУ

26 квітня 2017 р.

За матеріалами кафедри обліку і аудиту ННІ ФЕМ ПолтНТУ

26 квітня 2017 року у роботі секції бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування, яка проходила у рамках щорічної наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, було представлено тези за дванадцятьма науково-практичними темами, чотири з яких були заслухані й обговорені.

Екскурсія студентів групи 302 ФМ до Полтавського музею авіації і космонавтики

25 квітня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

25 квітня 2017 року у рамках святкування Днів космонавтики студенти групи 302 ФМ, разом із куратором, кандидатом економічних наук, доцентом кафедри міжнародної економіки і маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ, Людмилою Сергіївною Ринейською, здійснили екскурсію до Полтавського музею авіації і космонавтики.

Відбулося засідання секції кафедри економічної теорії та регіональної економіки у рамках 69-ої наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів ПолтНТУ

25 квітня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної теорії та регіональної економіки ННІ ФЕМ ПолтНТУ

25 квітня 2017 року кафедрою економічної теорії та регіональної економіки в рамках XI Всеукраїнського фестивалю науки у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка було проведено засідання секції економічної теорії та регіональної економіки.

Яскрава перемога студентки ННІ ФЕМ ПолтНТУ у відбірковому етапі конкурсу краси та розуму «Міс ПолтНТУ 2017»!

28 квітня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

28 квітня 2017 року у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся відбірковий етап конкурсу краси та розуму «Міс ПолтНТУ 2017», у якому взяли участь чарівні студентки Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Дар’я Романько, Юлія Головань, Марина Гришко, Діана Тітенко, Валерія Лоза та Олена Бойко.

Студентки ПолтНТУ здобули дипломи ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит»

24 березня 2017 р.

За матеріалами кафедри обліку і аудиту ННІ ФЕМ ПолтНТУ

24 березня 2017 року студентки спеціальності «Облік і оподаткування» Катерина Бабенко і Інеса Глухова отримали дипломи ІІ ступеня за наукову роботу на тему «Подання інформації про інвестиційну нерухомість у фінансовій звітності підприємств України за міжнародними стандартами», підготовлену під науковим керівництвом доцента кафедри обліку і аудиту ННІ ФЕМ ПолтНТУ Дубової Валентини Володимирівни.

Засідання секції права в рамках проведення щорічної 69-ої наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

21 квітня 2017 р.

За матеріалами кафедри державного управління і права ННІ ФЕМ ПолтНТУ

21 квітня 2017 року відбулося засідання секції права, яке щороку в рамках наукової конференції, збирає зацікавлених за різною юридичною тематикою. Цього року у роботі секції взяли участь студенти, викладачі, молоді вчені, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Головного управління статистики в Полтавській області, Горішньоплавнівської міської ради та інших.

Студент ННІ ФЕМ ПолтНТУ став призером ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа»

14 квітня 2017 р.

За матеріалами ННІ ФЕМ ПолтНТУ

12–14 квітня 2017 року на базі Університету державної фіскальної служби України (м. Ірпінь) проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа». Серед учасників такого інтелектуального змагання був і студент Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.