ПЕРШИЙ ВИПУСК СПЕЦІАЛЬНОСТІ "ЕКОНОМІЧНА КІБЕРНЕТИКА" - НАША ОСОБЛИВА ГОРДІСТЬ

За матеріалами кафедри економічної теорії та економічної кібернетики

31 березня 2018 р. через 14 років після закінчення університету до нас завітали перші випускники (2004 р. - 18 спеціалістів). Вони приїхали в Полтаву з різних країн Європи та Азії, а також з інших міст країни - Києва, Харкова тощо. На зустрічі були присутні 14 випускників та викладачі кафедри.

Представники кафедри менеджменту і логістики ПолтНТУ взяли участь у роботі круглого столу «Якість, стандартизація та сертифікація»

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики

Наприкінці березня 2018 року в межах Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціалізації «Якість, стандартизація та сертифікація», що проходила на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ), відбулося засідання тематичного круглого столу з актуальних проблем стандартизації, сертифікації та якості. Серед учасників наукового заходу були і представники кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ – д.е.н., професор Микола Зось-Кіор і к.е.н., доцент Віта Ржепішевська.

Студенти кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ взяли участь у Міжнародній конференції наукової молоді «Економічне майбутнє України»

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики

30 березня 2018 року студенти спеціальності «Менеджмент» Палаш Дар’я та Кравченко Дарина, разом із кандидатом економічних наук, старшим викладачем кафедри менеджменту і логістики Чайкіною А.О. взяли участь у Міжнародній конференції наукової молоді «Економічне майбутнє України», організаторами якої виступили Українська асоціація Римського клубу та Київський міжнародний економічний форум.

Науковий гурток!

04 квітня 2018 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

23 березня 2018 року відбулося засідання студентського наукового гуртка спеціальності «Міжнародна економіка», яке було присвячене актуальній темі «Комунікаційна політика транснаціональних корпорацій».

СТУДЕНТ ГРУПИ 401-ЕК СТАВ ФІНАЛІСТОМ ЗАГАЛЬНО-ЄВРОПЕЙСЬКОГО КОНКУРСУ IT-CHALLENGES

29 березня 2018 р.

За матеріалами кафедри економічної теорії та економічної кібернетики

Студент 4 курсу Мудряк Максим став фіналістом Загально-Європейського конкурсу ITchallenges з категорії Front-end html developer, який відбувся у Краківському технологічному парку м. Кракова 24 – 25 березня 2018 р.

Студенти Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту познайомилися з особливостями роботи прокуратури

29 березня 2018 р.

За матеріалами секції державного управління і права кафедри фінансів та банківської справи

27 березня 2018 року начальником відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення прокуратури Полтавської області Кінашем І.П. проведено лекцію «Прокуратура і суспільство» для студентів Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту.

20 березня 2017 року викладачі секції державного управління і права кафедри фінансів та банківської справи та магістранти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» взяли участь у роботі IV студентського круглого столу «Держава. Право. Суспільство: сучасні проблеми та тенденції розвитку»

23 березня 2018 г.

В роботі круглого столу взяли участь студенти Полтавського кооперативного коледжу, Полтавського комерційного коледжу, Полтавського юридичного коледжу НЮУ, учні 10-го та 11-го класу шкіл м. Полтави. Студентки спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Лазебна Людмила та Штепа Алла презентували доповіді на теми: «Взаємодія органів публічної влади з громадськістю» та «Нормативно-правова база створення об’єднаних територіальних громад в Україні».

Науковцями кафедри видано підручник "Управління фінансово-економічною безпекою"

28 лютого 2018 р.

За матеріалам кафедри фінансів і банківської справи

На початку 2018 року вийшов з друку підручник "Управління фінансово-економічною безпекою", підготовлений авторським колективом кафедри фінансів і банківської справи ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка у складі д.е.н., проф. В.О. Онищенка, д.е.н., проф. Г.В. Козаченко, к.е.н., доц. С.В. Онищенко та к.е.н., доц. Т.М. Завори.

Проведення майстер-класу із створення WEB-сайту викладачами кафедри економічної теорії та економічної кібернетики у ЗОШ №11 м. Полтава

21 лютого 2018 р.

За матеріалами кафедри економічної теорії та економічної кібернетики

19 лютого 2018 р. доценти кафедри економічної теорії та економічної кібернетики Тесьолкін О.І., Марчишинець О.М. провели майстер-клас із створення WEB-сайту на уроці інформатики у випускному класі ЗОШ № 11 м. Полтава.

Студенти-економісти ПолтНТУ – активні учасники Бізнес-школи «Youth&Business»

11 лютого 2018 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

В рамках двосторонньої угоди про співпрацю між Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та Сумським державним університетом 12-13 січня 2018 року студенти-економісти ПолтНТУ вже втрете прийняли участь у роботі Бізнес-школи СумДУ «Youth&Business» у м. Суми.