25 жовтня 2017 року в приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації відбувся круглий стіл на тему: «Формування регіонального лідера-управлінця. Залучення молоді до державної служби»

30 жовтня 2017 р.

За матеріалами секції державного управління і права кафедри фінансів та банківської справи

Захід організовано Полтавською обласною державною адміністрацією з метою залучення до роботи у сферах державного управління здібних випускників вищих навчальних закладів Полтавської області.

КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА ТА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ СПІВОРГАНІЗАТОР ІІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «АРХІТЕКТУРА: ЕСТЕТИКА + ЕКОЛОГІЯ + ЕКОНОМІКА»

29 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

2-3 жовтня в рамках проведення ІІ міжнародної науково-практичної конференції на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка на тему: «АРХІТЕКТУРА: ЕСТЕТИКА + ЕКОЛОГІЯ + ЕКОНОМІКА» відбулося засідання секції: «Економічні аспекти міського розвитку».

Магістрантка спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» взяла участь у тренінгу за міжнародним освітнім проектом

25 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом.

З 22 по 30 вересня відбувся 3-денний тренінг «Школа активної молоді» у якому взяла участь Анастасія Демченко – студентка магістратури за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Організаторами тренінгу виступили Диканське ГО «Зелене серце», вінницькі ГО «Вісь» та ГО ВРЦІ «Креатив», за міжнародної підтримки освітніх проектів USAID – незалежним агентством федерального уряду США.

Студентка спеціальності «Міжнародна економіка» - учасниця Мультикультурної гри у Чехії!

25 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Студентка спеціальності «Міжнародна економіка» Гибало Аліна, взяла участь у молодіжному обміні "Мультикультурна гра" (Чехія, 15-21 вересня 2017 р.). Учасниками стали представники з 7 різних країн ЄС та інших країн.

Група студентів-першокурсників спеціалізації «Економічна кібернетика» разом зі своїм куратором Скрильник І.І. побувала на виставі «Президент вибирає»

24 жовтня 2017 р.

За метеріалами кафедри економічної кібернетики

19 жовтня 2017 р. група студентів-першокурсників спеціалізації «Економічна кібернетика» разом зі своїм куратором Скрильник І.І. побувала на виставі «Президент вибирає». Це захопливе дійство, автором якого є молодий український драматург Богдан Гнатюк. «Президент вибирає» - комедія на дві дії.

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА ТА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ПРОХОДЯТЬ ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ НА ВИРОБНИЦТВІ

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

11 жовтня 2017 року студенти групи 301-УП напряму підготовки «Управління персоналом та економіка праці» разом з викладачем кафедри економіки підприємства та управління персоналом Валявським С.М. вдруге відвідали Філію «Кобеляцький цукровий завод» Товариства з обмеженою відповідальністю «Цукрорагропром» агропромхолдингу «Астарта-Київ» для проведення практичних занять з дисципліни «Планування та організація виробничої діяльності».

Кафедра економіки підприємства та управління персоналом продовжує проводити навчання майбутніх фахівців напряму підготовки «Управління персоналом та економіка праці» на виробництві

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

У поточному навчальному році кафедра економіки підприємства та управління персоналом продовжила використання такої форми навчання як проведення практичних занять на підприємствах Полтавської області.

Засідання студентського наукового гуртка кафедри економічної теорії та регіональної економіки

22 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної теорії та регіональної економіки

У засіданні наукового студентського гуртка взяли участь студенти груп 201- ЕФ та 101- ЕФ. В межах роботи гуртка обговорювалось концепційні основи дослідження економічної історії та формування державних соціальних стандартів в Україні.

ПРАКТИЧНА СПРЯМОВАНІСТЬ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТУРИЗМ» ПОЛТНТУ

22 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

Запорукою успішного процесу підготовки будь якої сфери є практична складова навчання. Саме даному аспекту приділяється значна увага при викладанні фахових дисциплін кафедрою туризму та адміністрування ПолтНТУ.

Відбувся осінній кубок Першої Полтавської ліги КВК

20 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики

12.10 2017 р. у Полтаві відбувся осінній кубок Першої Полтавської ліги КВК. Десять команд боролися за право бути першими. У цій грі брали участь і представники кафедри економічної кібернетики – команда КВК «Те ещё ребята».