СТУДЕНТ ГРУПИ 401-ЕК СТАВ ФІНАЛІСТОМ ЗАГАЛЬНО-ЄВРОПЕЙСЬКОГО КОНКУРСУ IT-CHALLENGES

29 березня 2018 р.

За матеріалами кафедри економічної теорії та економічної кібернетики

Студент 4 курсу Мудряк Максим став фіналістом Загально-Європейського конкурсу ITchallenges з категорії Front-end html developer, який відбувся у Краківському технологічному парку м. Кракова 24 – 25 березня 2018 р.

Студенти Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту познайомилися з особливостями роботи прокуратури

29 березня 2018 р.

За матеріалами секції державного управління і права кафедри фінансів та банківської справи

27 березня 2018 року начальником відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення прокуратури Полтавської області Кінашем І.П. проведено лекцію «Прокуратура і суспільство» для студентів Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту.

20 березня 2017 року викладачі секції державного управління і права кафедри фінансів та банківської справи та магістранти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» взяли участь у роботі IV студентського круглого столу «Держава. Право. Суспільство: сучасні проблеми та тенденції розвитку»

23 березня 2018 г.

В роботі круглого столу взяли участь студенти Полтавського кооперативного коледжу, Полтавського комерційного коледжу, Полтавського юридичного коледжу НЮУ, учні 10-го та 11-го класу шкіл м. Полтави. Студентки спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Лазебна Людмила та Штепа Алла презентували доповіді на теми: «Взаємодія органів публічної влади з громадськістю» та «Нормативно-правова база створення об’єднаних територіальних громад в Україні».

Науковцями кафедри видано підручник "Управління фінансово-економічною безпекою"

28 лютого 2018 р.

За матеріалам кафедри фінансів і банківської справи

На початку 2018 року вийшов з друку підручник "Управління фінансово-економічною безпекою", підготовлений авторським колективом кафедри фінансів і банківської справи ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка у складі д.е.н., проф. В.О. Онищенка, д.е.н., проф. Г.В. Козаченко, к.е.н., доц. С.В. Онищенко та к.е.н., доц. Т.М. Завори.

Проведення майстер-класу із створення WEB-сайту викладачами кафедри економічної теорії та економічної кібернетики у ЗОШ №11 м. Полтава

21 лютого 2018 р.

За матеріалами кафедри економічної теорії та економічної кібернетики

19 лютого 2018 р. доценти кафедри економічної теорії та економічної кібернетики Тесьолкін О.І., Марчишинець О.М. провели майстер-клас із створення WEB-сайту на уроці інформатики у випускному класі ЗОШ № 11 м. Полтава.

Студенти-економісти ПолтНТУ – активні учасники Бізнес-школи «Youth&Business»

11 лютого 2018 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

В рамках двосторонньої угоди про співпрацю між Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та Сумським державним університетом 12-13 січня 2018 року студенти-економісти ПолтНТУ вже втрете прийняли участь у роботі Бізнес-школи СумДУ «Youth&Business» у м. Суми.

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІКИ ТА МАРКЕТИНГУ ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У МЕТОДОЛОГІЧНОМУ СЕМІНАРІ ПРОВІДНОГО ВУЗу УКРАЇНИ

09 лютого 2018 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Доцент кафедри міжнародної економіки та маркетингу ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка Безрукова Наталія Валеріївна в рамках стажування на кафедрі міжнародної економіки Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, виступила на методологічному семінарі з доповідю на тему: «Нові «зірки» глобальної економіки: ТІККС приходить на місце БРІКС».

ВІТАННЯ СТУДЕНТАМ ГРУПИ 601-ЕК З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ МАГІСТЕРСЬКИХ ДИПЛОМІВ

22 грудня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики

З 18 по 20 грудня на кафедрі економічної кібернетики відбувалися захисти магістерських дипломів студентів гр. 601-ЕК. Це важлива і урочиста подія у житті кожного магістранта, їх керівників, викладачів, які навчали їх протягом цих років.

Лауреат конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад»

16 грудня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної теорії та регіональної економіки

Студентка ПолтНТУ , групи 301 ЕР Яковенко А.Ю. отримала нагороду «Другу премію Полтавської обласної ради» за наукову роботу «Підвищення якості соціальних послуг (освітніх та культурних), що надаються населенню на рівні територіальної громади»

В рамках Всеукраїнського тижня права для студентів Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту проведено правовиховні заходи

12 грудня 2017 р.

Цьогоріч Всеукраїнський тиждень права відзначався на рівні держави з 5 по 9 грудня. Викладачами секції державного управління і права кафедри фінансів та банківської справи разом зі студентами університету реалізовано різноманітні та цікаві заходи: лекції, семінари, тренінги, майстер-класи, конкурс творчих робіт «Україна – правова держава».