Тематичний семінар «Європейському Союзу – 60» на кафедрі міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

29 квітня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Наприкінці квітня 2017 року доцентом кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ Ринейською Л.С. було проведено тематичний семінар із дисципліни «Міжнародні організації», присвячений 60-річному ювілею ЄС.

Засідання секції кафедри фінансів і банківської справи в рамках 69-ї щорічної наукової конференції у ПолтНТУ

26 квітня 2017 р.

За матеріалами кафедри фінансів і банківської справи ННІ ФЕМ ПолтНТУ

26 квітня 2017 року відбулося засідання секції фінансів і банківської справи в рамках проведення щорічної 69-ої наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Участь науковців кафедри фінансів і банківської справи ННІ ФЕМ ПолтНТУ у семінарі «Реформи у нагляді та запровадження макропруденційного регулювання в банківському секторі»

20 квітня 2017 р.

За матеріалами кафедри фінансів і банківської справи ННІ ФЕМ ПолтНТУ

19-20 квітня 2017 року доктор економічних наук, професор кафедри фінансів і банківської справи Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Болгар Тетяна Миколаївна взяла участь у семінарі для викладачів ВНЗ на тему «Реформи у нагляді та запровадження макропруденційного регулювання в банківському секторі», що проводився на базі Національного банку України.

П’ята ювілейна перемога студентів спеціальності «Економіки підприємства» у Всеукраїнський студентській олімпіаді з дисципліни «Інвестування»

13 квітня 2017 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом ННІ ФЕМ ПолтНТУ

12-13 квітня 2017 року у стінах Одеської національної академії будівництва та архітектури відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Інвестування» (секція «бакалавр»), в якій прийняли участь 55 студентів-переможців І етапу з 29 ВНЗ України.

У рамках проведення Всеукраїнського фестивалю науки у ПолтНТУ відбулася презентація наукових праць викладачів кафедри фінансів і банківської справи

17 травня 2017 р.

За матеріалами кафедри фінансів і банківської справи ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Всеукраїнський фестиваль науки у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка завжди супроводжується проведенням цікавих наукових заходів, пошуком нових ефективних форм спілкування науковців із колегами та студентами. 17 травня 2017 року відбувся спільний захід кафедри фінансів і банківської справи та науково-технічної бібліотеки ПолтНТУ «Парад наукової книги. Презентація праць науковців кафедри фінансів і банківської справи».

У рамках Днів Європи в Україні кафедра міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ провела Науково-практичний семінар «Експортно-імпортна діяльність підприємств в умовах євроінтеграції»

17 травня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

17 травня 2017 року в рамках Фестивалю науки, що триває в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка, та Днів Європи в Україні відбувся науково-практичний семінар, у якому взяли участь викладачі кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ і студенти спеціальностей «Міжнародна економіка», «Міжнародні економічні відносини» та «Маркетинг». Формат цьогорічного заходу, присвяченого євроінтеграційним процесам в Україні, передбачав доповіді та дискусію з актуальних питань.

У ПолтНТУ пройшов щорічний брейн-ринг, присвячений Дням Європи в Україні

12 травня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

12 травня 2017 року студенти та викладачі ПолтНТУ мали змогу долучитися до цікавого просвітницького і розважального заходу, проведеного кафедрою міжнародної економіки та маркетингу, – брейн-рингу «ЄС – відоме і невідоме» – та отримати багато нової корисної інформації про Європейський Союз.

Зустріч науково-педагогічних працівників ННІ ФЕМ ПолтНТУ із учнями шкіл Зіньківського району

12 травня 2017 р.

З метою формування якісного контингенту студентів у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка викладачі ННІ ФЕМ ПолтНТУ постійно проводять заходи профорієнтаційного характеру серед учнівської молоді. 12 травня 2017 року у рамках одного із таких заходів доценти кафедри економіки підприємства та управління персоналом Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Світлана Кулакова і Вікторія Васюта та старший викладач кафедри економічної теорії та регіональної економіки Валерій Молтусов провели зустрічі з учнями 10-11-х класів шкіл Зіньківського району.

11 травня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

11 травня 2017 року відбулося засідання секції «Міжнародна діяльність України: сучасний стан і перспективи розвитку», яке було проведено кафедрою міжнародної економіки та маркетингу ПолтНТУ в рамках Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Економічний розвиток держави та її соціальна стабільність».

У рамках Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції ННІ ФЕМ ПолтНТУ відбулося засідання секції «Економічний розвиток держави та її соціальна стабільність»

11 травня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної теорії та регіональної економіки ННІ ФЕМ ПолтНТУ

11 травня 2017 року кафедрою економічної теорії та регіональної економіки Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ в рамках Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Економічний розвиток держави та її соціальна стабільність» було проведено засідання секції «Перспективи соціально-економічного розвитку України у контексті євроінтеграції».