Чергова наукова перемога студентів спеціальності «Менеджмент» ННІ ФЕМ ПолтНТУ – результат злагодженої командної роботи

23 квітня 2018 р

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

У період з 17 по 19 квітня 2018 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова було проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади 2017/2018 н.р. серед студентів зі спеціальності «Логістика». До участі у цьому масштабному науковому заході були запрошені і студенти спеціальності «Менеджмент» ННІ ФЕМ ПолтНТУ. Завдяки їх вмінню працювати на результат команда повернулася до ПолтНТУ з перемогою.

Студенти кафедри туризму та адміністрування прийняли участь у студентському конкурсі «Майбутнє туристичної галузі»

18 квітня 2018 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

Image Not Found

13 квітня студенти кафедри туризму та адміністрування Катерина Челембієнко та Віталій Стригун прийняли участь у фіналі студентського конкурсу «Майбутнє туристичної галузі» який проводився за ініціативи українського туроператора Travel Professinal Group в корпусі Київського національного університету імені Т. Г. Шевченко.

Тиждень професійних дискусій – новий формат діалогу студентів, науковців і практиків в сфері економіки та управління діяльністю підприємств

16 квітня 2018 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Image Not Found

Пізнавальною, цікавою та надихаючою була розмова студентів, науковців і практиків в форматі круглого столу на тему «Нормативно-правове регулювання сфери організації та нормування праці на підприємстві», який був організований 30 березня 2018 року кафедрою економіки підприємства та управління персоналом.

ПЕРШИЙ ВИПУСК СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЕКОНОМІЧНА КІБЕРНЕТИКА» – НАША ОСОБЛИВА ГОРДІСТЬ

13 квітня 2018 р.

За матеріалами кафедри економічної теорії та економічної кібернетики

Image Not Found

Через 14 років після закінчення університету (31.03.2018 р.) до нас завітали перші випускники спеціальності «Економічна кібернетика» (2004 р. – 18 спеціалістів). Вони приїхали в Полтаву з різних країн Європи та Азії, а також з інших міст країни – Києва, Харкова тощо. На зустрічі були присутні 14 випускників, зав. кафедри економічної теорії та економічної кібернетики проф. Дубіщев В.П., зав. кафедри економічної кібернетики (2003 – 2017 рр.) проф. Савенко Р.Г., а також викладачі.

Магістерська робота студентки спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» - найкраща в Україні!

11 квітня 2018 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Image Not Found

29-30 березня 2018 року в Одеському національному політехнічному університеті відповідно до наказу МОН України відбувся 2-й етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», на якому успішно представили нашу Alma Mater магістри вищезазначеної спеціальності ПолтНТУ – Гайдучок Марина, Притула Анастасія, Срібна Аліна.

«Посмішка – це поцілунок душі» – стверджують на кафедрі економіки підприємства та управління персоналом

11 квітня 2018 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Image Not Found

День сміху – найпозитивніший день у році, бо весь світ тоді кепкує та жартує, відзначає свято гумору. Другого квітня щира посмішка об’єднала студентів та викладачів кафедри економіки підприємства та управління персоналом у «Квітневому розвантаженні – 2018».

Студентка ПолтНТУ – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика»!

07 квітня 2018 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики

Image Not Found

29 березня 2018 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика». До участі в цьому престижному науковому заході було запрошено студентку ННІ ФЕМ ПолтНТУ Дарину Сталінську, яка сьогодні здобуває вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент» (освітня програма «Логістика»).

Студенти ПолтНТУ – учасники ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент» спеціалізації «Менеджмент природоохоронної діяльності»

07 квітня 2018 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики

Image Not Found

27-28 березня 2018 року в Одеському державному екологічному університеті пройшла підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент». До участі в даному науковому заході було запрошено авторів кращих наукових робіт, де кожний із них мав чудову нагоду представити результати власних наукових досліджень на розгляд широкого загалу. Запрошення взяти участь у підсумковій конференції Конкурсу отримали і студенти спеціальності «Менеджмент» ННІ ФЕМ ПолтНТУ Сонник Назар і Гонтар Анастасія, які підготували наукову роботу під керівництвом Миколи Зось-Кіора, доктора економічних наук, професора кафедри менеджменту і логістики.

Студенти спеціальності «Менеджмент» ПолтНТУ стали переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість»

07 квітня 2018 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики

Image Not Found

28 березня 2018 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт у галузі «Нафтова та газова промисловість». Серед майже 80 учасників даного наукового заходу, які представляли 21 заклад вищої освіти, були і студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, які сьогодні успішно здобувають ступінь вищої освіти «магістр» за спеціальністю «Менеджмент».

Студенти спеціальності «Менеджмент» ННІ ФЕМ ПолтНТУ знову серед переможців Української Олімпіади з менеджменту серед молоді!

07 квітня 2018 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики

Image Not Found

21-22 березня 2018 року в рамках Глобального проекту «Молодіжний творчий рух «Естафета якості» відбувся другий етап V Української олімпіади з менеджменту серед молоді. Науковий захід, який проходив на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України в рамках Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Якість, стандартизація та сертифікація», зібрав чимало учасників із 18 університетів України. До участі в Олімпіаді було запрошено і студентів спеціальності «Менеджмент» ННІ ФЕМ ПолтНТУ – Катерину Іщенко і Дарину Сталінську. До складу журі Олімпіади цього року було запрошено також представника нашого університету – Миколу Зось-Кіора, доктора економічних наук, професора кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ.

Image Not Found
Image Not Found
Image Not Found