ЮВІЛЕЙНИЙ 10-Й ВИПУСК ‒ НАШ ВЕЛИКИЙ УСПІХ!!!

13 травня 2018 р.

Кафедра економічної теорії та економічної кібернетики

12 травня 2018 р. у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулася зустріч викладачів кафедри економічної теорії та економічної кібернетики з випускниками спеціальності «Економічна кібернетика» (2013 р. ‒ 26 фахівців). Тільки п'ять років промайнуло від часу захисту дипломних робіт, а вже багато досягнуто за цей час нашими вихованцями.

Нова перемога студентки-економістки!

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Понад 100 студентів-відмінників з багатьох міст України у квітні зустрілися у Придніпровській академії будівництва та архітектури, щоб перевірити свої знання з дисципліни «Економіка підприємства». На базі цього вишу проводився II етап Всеукраїнської предметної олімпіади для студентів ВНЗ 3-4 рівня акредитації.

СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МЕНЕДЖМЕНТ» ННІ ФЕМ ПОЛТНТУ – ЗНОВУ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ!

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

19-20 квітня 2018 року на базі Одеського національного економічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 073 «Менеджмент» (спеціалізація «Менеджмент інноваційної діяльності»). Наші студенти знову підтвердили високий рівень підготовки, потрапили до п’ятірки кращих знавців інноваційного менеджменту і повернулися до ПолтНТУ з дипломом та почесними грамотами.

ПРЕДСТАВНИК КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ І ЛОГІСТИКИ ПОЛТНТУ ПРОЙШЛА СТАЖУВАННЯ ДЛЯ ОСВІТЯН У ПОЛЬЩІ

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ Христенко Олена Володимирівна пройшла стажування для освітян у Варшаві «Інновації в науці та освіті: виклики сучасності» і отримала відповідний сертифікат міжнародного зразка.

Відбулося засідання секції кафедри менеджменту і логістики у рамках ювілейної 70-ї наукової конференції у ПолтНТУ

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

25 квітня 2018 року в рамках ювілейної 70-ї наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів ПолтНТУ відбулося засідання секції кафедри менеджменту і логістики.

ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ ТУРИЗМУ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ ЮВІЛЕЙНОЇ 70-ОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

12 травня 2018 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

27 квітня 2018 р. відбулося урочисте засідання секції туризму та адміністрування ювілейної 70-ої наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів університету на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

УЧАСТЬ У ПРОВЕДЕННІ ЮВІЛЕЙНОЇ 70-ОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ПРОФЕСОРІВ, ВИКЛАДАЧІВ, НАУКОВИХ ПРАЦІВНИКІВ, АСПІРАНТІВ ТА СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ

Кафедра економічної теорії та економічної кібернетики

23 квітня 2018 р. проведено засідання секції економічної теорії та економічної кібернетики ювілейної 70-ої наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів університету на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Цього року студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» підготовили ряд наукових студентських робіт, які стали переможцями Всеукраїнських конкурсів.

Науковий гурток «Міжнародник»!

26 квітня 2018 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

23 квітня відбулося чергове засідання наукового гуртка студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини», яке було проведено спільно з кафедрою іноземної філології та перекладу. Воно було присвячено цікавій темі – «Гранти Європейського Союзу».

У ПолтНТУ відбулося засідання студентського «Бізнес-клубу» та клубу «Менеджер»

23 квітня 2018 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

17 квітня 2018 року у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулося об’єднане засідання студентського «Бізнес-клубу» та клубу «Менеджер», в роботі яких беруть активну участь не лише студенти спеціальності «Менеджмент», але й представники інших спеціальностей, які цікавляться сучасними аспектами управлінської діяльності. Цього разу захід проходив у форматі дискусії, тож всі присутні мали змогу подискутувати на актуальну тематику: «Матеріальна чи соціальна вигода у підприємницькій діяльності?».