Залучення спеціалістів-практиків до навчального процесу – один із важливих напрямів підвищення рівня підготовки знань студентів

09 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Продовжуючи традицію залучення фахівців-практиків до навчального процесу з метою посилення практичної спрямованості фахових дисциплін та формування навичок, необхідних для подальшої успішної кар’єри фахівців з управління персоналом, 25 жовтня 2017 року кафедрою економіки підприємства та управління персоналом за сприяння філії «Яреськівський цукровий завод» ТОВ «Цукроагропром» агропромхолдингу «Астарта-Київ» втретє для студентів групи 301-УП проведено практичні заняття з дисципліни «Планування та організація виробничої діяльності».

УЧАСТЬ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КАФЕДРИ «ТУРИЗМУ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» У МІЖРЕГІОНАЛЬНІЙ ЗУСТРІЧІ СТАРТАПЕРІВ «УСПІШНІ ПРОЕКТИ, ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГО ТУРИЗМУ В ПОЛТАВСЬКОМУ РАЙОНІ»

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

26 жовтня 2017 року управлінням інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації спільно з Полтавською районною радою для учасників ХІ Міжрегіональної виставки-турсалону «Відпочивайте на Полтавщині!» вперше організовано та проведено Міжрегіональну зустріч стартаперів «Успішні проекти, досвід та перспективи розвитку сільського туризму в Полтавському районі», на якому обговорювалися шляхи розвитку сільських територій з огляду на їх туристично-рекреаційний потенціал, досвід співпраці підприємців у сфері туризму та влади в Полтавському та Диканському районах.

Студенти спеціальностей «Маркетинг» та «Міжнародні економічні відносини» - учасники практичного тренінгу від засновника групи компаній UCT Дмитра Павлова

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

27 жовтня 2017 р. у рамках співпраці ПолтНТУ з підприємствами відбувся практичний тренінг «8 якостей успішного студента». Автор тренінгу – Дмитро Павлов, засновник групи компаній UCT, член Ради Всеукраїнського управлінського ТОП-клубу, коуч у косультативно-навчальному центрі UCT.

ВІДВІДУВАННЯ ХІ МІЖРЕГІОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ-ТУРСАЛОН «ВІДПОЧИВАЙТЕ НА ПОЛТАВЩИНІ!» СТУДЕНТАМИ КАФЕДРИ «ТУРИЗМУ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

25-26 жовтня 2017 року студенти спеціальності «Туризм» у супроводі викладачів кафедри «Туризму та адміністрування» ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка відвідали виставку-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині», що проводилася відповідно до Обласної програми розвитку туризму і курортів на 2016-2020 роки, управлінням інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації.

Участь у міжнародному проекті "Ecolaboration"

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

З 9 по 17 вересня 2017 р. студентка спеціальності «Міжнародна економіка» Вікторія Бульбах взяла участь у міжнародному проекті "Ecolaboration" в Іспанії.

ЗУСТРІЧ З ЗАСНОВНИКОМ «ІНТЕРАКТИВНОГО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ ОЛІЇ»

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

24 жовтня 2017 року студенти першого курсу спеціальності «Туризм» ПолтНТУ у супроводі куратора групи Казак О.О. відвідали Літературне кафе ПОУНБ імені І.П. Котляревського, де відбулася зустріч з Олександром Білоконем, керівником ГО «Ініціатива 13», засновником Інтерактивного музею історії олії в селі Мачухи Полтавського району.

05 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики

26 жовтня 2017 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулася щорічна IV Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Сучасні інноваційно-інвестиційні механізми розвитку національної економіки», у роботі якої взяли участь понад 340 учасників із різних регіонів України та країн світу – Франції, Болгарії, Боснії і Герцеговини, Бельгії, Латвії, Польщі, Казахстану і Республіки Білорусь, Словаччини.

Викладачі та студенти кафедри економічної кібернетики прийняли участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Сучасні інноваційно-інвестиційні механізми розвитку національної економіки».

30 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики

У роботі пленарного засідання взяли участь: завідувач кафедри Савенко Р.Г. з доповіддю на тему «Сучасні інноваційно-інвестиційні механізми сталого розвитку регіональної економіки природокористування», старший викладач кафедри Скрильник І.І. з доповіддю на тему «Імітаційне моделювання динаміки прибутку підприємства засобами Simulink».

СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА ЕКОНОМІКА ПРАЦІ» НАВЧАЮТЬСЯ НА ВИРОБНИЦТВІ

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

18 жовтня 2017 року відбулося чергове практичне заняття з дисципліни «Планування та організація виробничої діяльності» для студентів групи 302-УП кафедри економіки підприємства та управління персоналом на Кобеляцькому цукровому заводі.

У ПолтНТУ відбувся конкурс рекламних робіт!

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

20 жовтня 2017 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка вперше пройшов конкурс рекламних робіт, організований кафедрою міжнародної економіки та маркетингу.