Науковцями кафедри видано підручник "Управління фінансово-економічною безпекою"

28 лютого 2018 р.

За матеріалам кафедри фінансів і банківської справи

Image Not Found

На початку 2018 року вийшов з друку підручник "Управління фінансово-економічною безпекою", підготовлений авторським колективом кафедри фінансів і банківської справи ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка у складі д.е.н., проф. В.О. Онищенка, д.е.н., проф. Г.В. Козаченко, к.е.н., доц. С.В. Онищенко та к.е.н., доц. Т.М. Завори.

Проведення майстер-класу із створення WEB-сайту викладачами кафедри економічної теорії та економічної кібернетики у ЗОШ №11 м. Полтава

21 лютого 2018 р.

За матеріалами кафедри економічної теорії та економічної кібернетики

Image Not Found

19 лютого 2018 р. доценти кафедри економічної теорії та економічної кібернетики Тесьолкін О.І., Марчишинець О.М. провели майстер-клас із створення WEB-сайту на уроці інформатики у випускному класі ЗОШ № 11 м. Полтава.

Студенти-економісти ПолтНТУ – активні учасники Бізнес-школи «Youth&Business»

11 лютого 2018 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Image Not Found

В рамках двосторонньої угоди про співпрацю між Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та Сумським державним університетом 12-13 січня 2018 року студенти-економісти ПолтНТУ вже втрете прийняли участь у роботі Бізнес-школи СумДУ «Youth&Business» у м. Суми.

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІКИ ТА МАРКЕТИНГУ ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У МЕТОДОЛОГІЧНОМУ СЕМІНАРІ ПРОВІДНОГО ВУЗу УКРАЇНИ

09 лютого 2018 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Image Not Found

Доцент кафедри міжнародної економіки та маркетингу ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка Безрукова Наталія Валеріївна в рамках стажування на кафедрі міжнародної економіки Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, виступила на методологічному семінарі з доповідю на тему: «Нові «зірки» глобальної економіки: ТІККС приходить на місце БРІКС».

ВІТАННЯ СТУДЕНТАМ ГРУПИ 601-ЕК З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ МАГІСТЕРСЬКИХ ДИПЛОМІВ

22 грудняя 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики

Image Not Found

З 18 по 20 грудня на кафедрі економічної кібернетики відбувалися захисти магістерських дипломів студентів гр. 601-ЕК. Це важлива і урочиста подія у житті кожного магістранта, їх керівників, викладачів, які навчали їх протягом цих років.

Лауреат конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад»

16 грудняя 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної теорії та регіональної економіки

Image Not Found

Студентка ПолтНТУ , групи 301 ЕР Яковенко А.Ю. отримала нагороду «Другу премію Полтавської обласної ради» за наукову роботу «Підвищення якості соціальних послуг (освітніх та культурних), що надаються населенню на рівні територіальної громади»

В рамках Всеукраїнського тижня права для студентів Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту проведено правовиховні заходи

12 грудняя 2017 р.

За матеріалами секції державного управління і права кафедри фінансів та банківської справи

Image Not Found

Цьогоріч Всеукраїнський тиждень права відзначався на рівні держави з 5 по 9 грудня. Викладачами секції державного управління і права кафедри фінансів та банківської справи разом зі студентами університету реалізовано різноманітні та цікаві заходи: лекції, семінари, тренінги, майстер-класи, конкурс творчих робіт «Україна – правова держава».

Студенти-науковці спеціальності «Міжнародна економіка»

11 грудняя 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Image Not Found

Засідання студентського наукового гуртка спеціальності «Міжнародна економіка», яке відбулося 7 грудня 2017 року, було присвячено актуальній темі «Фінансові інструменти глобальної економіки».

Вчимося проводити ділові переговори!

08 грудняя 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Image Not Found

5 грудня 2017 р. зав. кафедрою міжнародної економіки та маркетингу д.е.н., професором Чичкало-Кондрацькою І.Б. в рамках дисципліни «Дипломатичний та діловий протокол» було проведено ділові переговори між командами груп 501-ФМ та 501-ЕР, які представляли країни Китай та США.

Участь студентки кафедри міжнародної економіки та маркетингу в міжнародному молодіжному обміні в Італії

08 грудняя 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Image Not Found

Бульбах Вікторія студентка спеціальності «Міжнародна економіка» взяла участь у молодіжному обміні в м. Неаполь, Італія (9 - 17 листопада). Тема проекту: «ІНТЕГРАЦІЯ ТА СОЦІАЛІЗАЦІЯ МІГРАНТІВ У РІЗНІ СФЕРИ ЖИТТЯ».

Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Пріоритети розвитку міжнародної економічної діяльності країни в умовах глобалізації»

07 грудняя 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Image Not Found

23 листопада 2017 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Пріоритети розвитку міжнародної економічної діяльності країни в умовах глобалізації», яку провела кафедра міжнародної економіки та маркетингу. У роботі конференції взяли участь понад 130 учасників із різних міст України – Харкова, Одеси, Ужгорода, Маріуполя, Києва, Кривого Рогу, Ірпеня та ін.

PER ASPERA AD ASTRA - ЧЕРЕЗ ТЕРНИ ДО ЗІРОК!

06 грудняя 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики

Image Not Found

5 грудня 2017 р. студенти групи 101Е разом із кураторами Чичуліною К.В., Скрильник І.І. відвідали Полтавський музей авіації та космонавтики, де відзначався Міжнародний день волонтера. Першокурсники познайомилися з унікальними експонатами та матеріалами, що присвячені найвидатнішим подіям в аерокосмічній науці й техніці в Україні та у світі.

Відбулося розширене засідання «Бізнес-клубу» та клубу «Менеджер» кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

29 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики

Image Not Found

Днями у ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка відбулося чергове розширене засідання студентського науково-практичного «Бізнес-клубу» та наукового студентського клубу «Менеджер». Захід проходив у форматі бізнес-тренінгу, практична частина якого була спрямована на формування у студентів загального уявлення про сутність лідерства в контексті розвитку сучасної управлінської культури та розвиток вміння формувати ефективну команду і працювати з нею на бажаний результат.

Навчаємось цікаво – «Музей українського весілля»

29 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

Image Not Found

15 листопада в межах учбового процесу, студенти кафедри туризму та адміністрування відвідали в селищі Великі Будища «Музей українського весілля». Особливість музею в тому, що тут можна не просто доторкнутися руками до експонатів, а перенестися в минуле. У музею є цікаві предмети побуту, красивий текстиль, вишивка ручної роботи, фотографії, килими, ковдри, меблі та багато іншого, що оточувало жителів України в 17-19 століттях. Весь цей інвентар служить не просто музейним експонатом, але і є частиною самого важливого в житті кожної родини обряду - весілля.

Image Not Found
Image Not Found
Image Not Found