VIII Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасна економічна наука: теорія і практика»

1 грудня 2018 р.

За матеріалами кафедри економічної теорії та економічної кібернетики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

14 листопада 2018 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасна економічна наука: теорія і практика».

V Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «НАЦІОНАЛЬНА ЕКОНОМІКА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ТЕНДЕНЦІЇ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

20 листопада 2018 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Image Not Found

16 листопада 2018 року у ПолтНТУ відбулася V Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Національна економіка в умовах глобалізації: тенденції, проблеми та перспективи», присвячена 200-річчю освітніх традицій ПолтНТУ, яку провела кафедра міжнародної економіки та маркетингу. У роботі конференції взяли участь понад 140 учасників із різних міст України – Харкова, Маріуполя, Києва, Кривого Рогу, Запоріжжя, Житомира, крім того в конференції прийняли участь науковці та студенти з Латвії, Польщі, Австрії, Китаю, Болгарії та Хорватії.

Квест в гуртожитку до Міжнародного дня студента

15 листопада 2018 р.

За матеріалами ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

14 листопада 2018 року проведений квест для мешканців гуртожитку № 4. Мета набути знання та навички суспільного проживання та отримання вагомого приза. У квесті взяли участь 3 команди, що завзято змагалися за 1 місце. Учасникам необхідно було виконати завдання, що чекало їх на зазначених заздалегідь поверхах.

Участь студентів ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка спеціальності «Облік і оподаткування» у конкурсі студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад»

12 листопада 2018 р.

За матеріалами кафедри обліку і аудиту

Image Not Found

7.11.2018 року у Полтаві відбувся щорічний конкурс студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад».

Вітаємо з святом – Днем студента!

12 листопада 2018 р.

Кафедра економічної теорії та економічної кібернетики

Image Not Found

В цьому році дружня родина економістів-кібернетиків ПолтНТУ збільшилася на 17 талановитих, розумних юнаків та дівчат. Це вже наш 20-й ювілейний набір (1999-2018)! Ми щиро бажаємо, щоб Ваше студентське життя було наповнене позитивними емоціями, яскравими враженнями та плідною працею, а головне, щоб всі Ваші мрії здійснилися! Нехай Вам завжди щастить!!!

Відвідування персональної виставки картин художниці Руслани Анічиної

10 листопада 2018 р.

За матеріалами кафедри обліку і аудиту

Image Not Found

01.11.2018 р. студенти першого курсу спеціальності «Облік і оподаткування» разом з куратором к.е.н., доцентом Лебедик Г.В. відвідали персональну виставку колишньої студентки архітектурного факультету Руслани Анічиної, яка проходила у галереї мистецтв.

Навчальна екскурсія!

10 листопада 2018 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Image Not Found

У рамках проведення навчальних екскурсій студенти спеціальностей «Маркетинг» та «Міжнародні економічні відносини» відвідали центральний офіс компанії «Аврора». «Сьогодні Аврора» - це всеукраїнська мережа соціальних магазинів, яка продає товари за найнижчими цінами, налічує більше 350 магазинів по всій території України.

Відбулася виробнича екскурсія студентів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» до банківської установи

9 листопада 2018 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Image Not Found

24 жовтня 2015 року кафедрою міжнародної економіки та маркетингу була організована виробнича екскурсія до ПриватБанку, яку провела керівник регіонального центру з підбору персоналу Дроцька Лариса Вікторівна.

Кафедра економіки підприємства та управління персоналом долучилася до ініціативи створення у м. Полтаві муніципальної служби статистики

8 листопада 2018 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Image Not Found

16-17 жовтня 2018 року у Полтавському офісі проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» завершився дводенний воркшоп на надзвичайно важливу для міського управління тему муніципальної статистики. Викладачі кафедри економіки підприємства та управління персоналом разом з іншими учасниками заходу, серед яких були представники виконавчого комітету Полтавської міської ради, представники Головного управління статистики у Полтавській області, представники районних рад, ознайомилися з принципами та підходами роботи міських статистичних відділів у містах Німеччини.

СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 076 «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ» НАВЧАЮТЬСЯ НА ВИРОБНИЦТВІ

6 листопада 2018 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Image Not Found

23 жовтня 2018 року відбулося чергове практичне заняття з дисципліни «Планування та організація виробничої діяльності» для студентів групи 301-ЕП кафедри економіки підприємства та управління персоналом в Філії «Яреськівський цукровий завод» ТОВ «Цукроагропром» агрохолдингу «Астарта-Київ».

Кафедра економіки підприємства та управління персоналом залучає спеціалістів-практиків до навчального процесу

6 листопада 2018 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Image Not Found

19 жовтня 2018 року завідувач кафедри економіки підприємства та управління персоналом Чевганова В.Я. та старший викладач Валявський С.М. організували проведення другого практичного заняття з дисципліни «Планування та організація виробничої діяльності» для студентів груп 201- Е та 301-Е спеціальності 051 «Економіка» в Філії «Кобеляцький цукровий завод» ТОВ «Цукроагропром».

Зустріч студентів спеціальності «Облік і оподаткування» з представниками професійної преси

25 жовтня 2018 р.

За матеріалами кафедри обліку і аудиту

Image Not Found

18.10.2018 р. відбулася зустріч регіонального представника професійної бухгалтерської газети «Все про бухгалтерський облік» Кудель Тетяни Вікторівни із студентами, що навчаються за спеціальністю «Облік і оподаткування».

Участь кафедри туризму та адміністрування у ХІІ Міжрегіональній виставці-турсалоні «Відпочивайте на Полтавщині!»

23 вересня 2018 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

Image Not Found

15 вересня 2018 р. викладачі та студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка прийняли активну участь у ХІІ Міжрегіональній виставці-турсалоні «Відпочивайте на Полтавщині!».

У ПОЛТНТУ ПРОЙШОВ БРЕЙН-РИНГ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЯМ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

30 травня 2018 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Image Not Found

У ПолтНТУ вже стало доброю традицією проведення кафедрою міжнародної економіки та маркетингу в рамках Днів Європи в Україні брейн-рингу серед студентів.

Завідувач кафедри міжнародної економіки та маркетингу – учасник розширеного засідання Науково-методичної підкомісії МОН України з міжнародних економічних відносин

30 травня 2018 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Image Not Found

23 травня 2018 року на базі Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця) відбувся круглий стіл «Актуальні проблеми розвитку спеціальності «Міжнародні економічні відносини» в українських вишах», який проходив у форматі розширеного засідання Науково-методичної підкомісії МОН України з міжнародних економічних відносин.

ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА ТА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ 70-Ї НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ПолтНТУ

28 травня 2018 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Image Not Found

10-11 травня 2018 року в рамках ювілейної 70-ї наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів ПолтНТУ відбулися засідання секції економіки підприємства та управління персоналом.

Нові здобутки студентів кафедри економіки підприємствата управління персоналом

23 травня 2018 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом.

Image Not Found

Вітаємо з перемогою на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці» студента Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту групи 401-УП Завгородного Антона Сергійовича та його наукового керівника старшого викладача кафедри економіки підприємства та управління персоналом Галайду Тетяну Олександрівну!

Представник кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ взяла участь у Міжнародному бізнес-форумі

19 травня 2018 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики

Image Not Found

10-11 травня 2018 року у місті Кременчук було проведено Міжнародний бізнес-форум «Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом», у роботі якого взяли участь представники державних та місцевих органів влади, бізнес-структур та експертної спільноти країн-учасниць форуму. На даному заході побувала і представник ПолтНТУ – Олена Христенко, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту і логістики.

РЕЗУЛЬТАТИ НАУКОВОЇ РОБОТИ КАФЕДРИ ЗІ СТУДЕНТАМИ У 2018 РОЦІ

19 травня 2018 р.

За матеріалами кафедри економічної теорії та економічної кібернетики

Image Not Found

Одним з напрямів підвищення якості підготовки фахівців в сучасних умовах є органічне поєднання навчального процесу з науково-дослідницькою роботою. Під час виконання якої, набуті теоретичні знання застосовуються студентами для розв’язування практичних задач під керівництвом досвідчених викладачів. За ефективної організації наукової роботи студенти зможуть показати власну ініціативність і наполегливість, проявити творчий підхід, а також виробити комунікативні навички роботи в колективі. Результатом є більш гармонійний розвиток особистості, усвідомлення власної професійної компетентності, здатність працювати самостійно та відчуття впевненості у правильному виборі спеціальності.

У ПолтНТУ відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Економічний розвиток держави та її соціальна стабільність»

19 травня 2018 р.

За матеріалами ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

15 травня 2018 року у Навчально-науковому інституті фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Економічний розвиток держави та її соціальна стабільність», у роботі якої взяли участь понад 500 вчених, аспірантів, студентів і фахівців-практиків із Білорусі, Болгарії, Грузії, Казахстану, Латвії, Польщі, України та інших країн світу.

УЧАСТЬ У II МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

18 травня 2018 р.

Кафедра економічної теорії та економічної кібернетики

Image Not Found

15 травня 2018 року викладачі, студенти кафедри економічної теорії та економічної кібернетики прийняли участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Економічний розвиток держави та її соціальна стабільність».

Image Not Found
Image Not Found
Image Not Found