СТАЖУВАННЯ У ШВЕЦІЇ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ОБЛІКУ І АУДИТУ Ю.С. ПОГОРЕЛОВА

23 вересня 2017 р.

За матеріалами кафедри обліку і аудиту

Image Not Found

Завідувач кафедри обліку і аудиту Погорелов Ю.С. пройшов стажування з 7 по 18 серпня 2017 року в університеті Лінкопінга (Швеція) з питань впровадження та використання сталого електронного врядування для інноваційного демократичного публічного адміністрування.

Міжнародне стажування викладачів Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

23 вересня 2017 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Image Not Found

В рамках реалізації програми академічної мобільності викладачів кафедри економіки підприємства та управління персоналом 10-16 вересня 2017 року доценти Вікторія Васюта, Олеся Григор’єва, Світлана Іваницька та Світлана Кулакова пройшли міжнародне стажування з отриманням Європейського сертифікату у форматі 4-ECTS на базі Варненського вільного університету імені Чорноризця Храбра (Болгарія) у м. Варна та взяли очну участь у ІІ Міжнародному науково-практичному форумі «Інновації в науці: виклики сучасності».

Екскурсія Полтавою у діях

23 вересня 2017 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка

Image Not Found

14 вересня відбулася інтерактивна екскурсія Полтавою, в якій прийняли участь і студенти спеціальності "Туризм" ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка. Це дійство було новинкою для полтавців, ніхто не знав чого очікувати. Декілька сотень людей прийшли щоб побачити Полтаву іншою, якою її обіцяли показати нам організатори. І вона дійсно була дивовижною.

Художньо-естетичне виховання молоді!!!

19 вересня 2017 р.

За матеріалами кафедри Міжнародної економіки та маркетингу

Image Not Found

10 вересня 2017 року студенти 1 курсу спеціальностей «Міжнародні економічні відносини» та «Маркетинг» відвідали театр імені М. Гоголя. Вони переглянули виставу «Майстер та Маргарита». Такі заходи не тільки підвищують естетичний рівень молоді, а й сприяють зміцненню дружніх стосунків.

Студентка спеціальності «Міжнародна економіка» - переможниця міжнародного гранту!

15 вересня 2017 р.

За матеріалами кафедри Міжнародної економіки та маркетингу

Image Not Found

Студентка спеціальності «Міжнародна економіка» Бульбах Вікторія стала переможцем міжнародного грантового проекту "Summer school for Scandinavians and Ukrainians"(2-21 липня 2017 р.).

Гадяцька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів імені Є. П. Кочергіна відзначила День знань!

07 вересня 2017 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Image Not Found

1 вересня 2017 року доценти кафедри економіки підприємства та управління персоналом Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Володимир Биба та Вікторія Васюта привітали педагогічний колектив Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна, учнів та їх батьків із Днем знань!

Посвята першокурсників кафедри фінансів і банківської справи!

07 вересня 2017 р.

За матеріалами кафедри ФіБС

Image Not Found

Кафедра фінансів і банківської справи Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка 31 серпня 2017 року традиційно привітала своїх першокурсників із вступом на навчання.

Нагороди кафедри та науковців кафедри фінансів і банківської справи!

07 вересня 2017 р.

За матеріалами кафедри ФіБС

Image Not Found

Кафедра фінансів і банківської справи здобула диплом за перше місце в рейтингу кафедр професійної підготовки серед всіх кафедр Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

День знань у Новосанжарському навчально-виховному комплексі

1 вересня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Image Not Found

1 вересня 2017 року асистент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Альона Буряк привітала вчителів, учнів та батьків Новосанжарського навчально-виховного комплексу із Днем знань та запросила на навчання до провідного ВНЗ Полтавського регіону – Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Image Not Found