Участь кафедри туризму та адміністрування у ХІІ Міжрегіональній виставці-турсалоні «Відпочивайте на Полтавщині!»

23 вересня 2018 р.

За матеріалами кафедри туризму та адміністрування

15 вересня 2018 р. викладачі та студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка прийняли активну участь у ХІІ Міжрегіональній виставці-турсалоні «Відпочивайте на Полтавщині!».

КОНСУЛЬТАЦІЇ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ЩОДО ПРАКТИКИ РЕАЛІЗАЦІЇ ТА АНАЛІЗУ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ У СФЕРІ ПРАВОВОЇ ОСВІТИ НАСЕЛЕННЯ

22 серпня 2018 р.

За матеріалами секції державного управління і права

15 серпня 2018 року відбулося засідання Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення при обласній державній адміністрації.

У ПОЛТНТУ ПРОЙШОВ БРЕЙН-РИНГ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЯМ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

30 травня 2018 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

У ПолтНТУ вже стало доброю традицією проведення кафедрою міжнародної економіки та маркетингу в рамках Днів Європи в Україні брейн-рингу серед студентів.

Завідувач кафедри міжнародної економіки та маркетингу – учасник розширеного засідання Науково-методичної підкомісії МОН України з міжнародних економічних відносин

30 травня 2018 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

23 травня 2018 року на базі Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця) відбувся круглий стіл «Актуальні проблеми розвитку спеціальності «Міжнародні економічні відносини» в українських вишах», який проходив у форматі розширеного засідання Науково-методичної підкомісії МОН України з міжнародних економічних відносин.

ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА ТА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ 70-Ї НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ПолтНТУ

28 травня 2018 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

10-11 травня 2018 року в рамках ювілейної 70-ї наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів ПолтНТУ відбулися засідання секції економіки підприємства та управління персоналом.

Нові здобутки студентів кафедри економіки підприємствата управління персоналом

23 травня 2018 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом.

Вітаємо з перемогою на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці» студента Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту групи 401-УП Завгородного Антона Сергійовича та його наукового керівника старшого викладача кафедри економіки підприємства та управління персоналом Галайду Тетяну Олександрівну!

Представник кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ взяла участь у Міжнародному бізнес-форумі

19 травня 2018 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики

10-11 травня 2018 року у місті Кременчук було проведено Міжнародний бізнес-форум «Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом», у роботі якого взяли участь представники державних та місцевих органів влади, бізнес-структур та експертної спільноти країн-учасниць форуму. На даному заході побувала і представник ПолтНТУ – Олена Христенко, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту і логістики.

РЕЗУЛЬТАТИ НАУКОВОЇ РОБОТИ КАФЕДРИ ЗІ СТУДЕНТАМИ У 2018 РОЦІ

19 травня 2018 р.

За матеріалами кафедри економічної теорії та економічної кібернетики

Одним з напрямів підвищення якості підготовки фахівців в сучасних умовах є органічне поєднання навчального процесу з науково-дослідницькою роботою. Під час виконання якої, набуті теоретичні знання застосовуються студентами для розв’язування практичних задач під керівництвом досвідчених викладачів. За ефективної організації наукової роботи студенти зможуть показати власну ініціативність і наполегливість, проявити творчий підхід, а також виробити комунікативні навички роботи в колективі. Результатом є більш гармонійний розвиток особистості, усвідомлення власної професійної компетентності, здатність працювати самостійно та відчуття впевненості у правильному виборі спеціальності.

У ПолтНТУ відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Економічний розвиток держави та її соціальна стабільність»

За матеріалами ННІ ФЕМ ПолтНТУ

15 травня 2018 року у Навчально-науковому інституті фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Економічний розвиток держави та її соціальна стабільність», у роботі якої взяли участь понад 500 вчених, аспірантів, студентів і фахівців-практиків із Білорусі, Болгарії, Грузії, Казахстану, Латвії, Польщі, України та інших країн світу.

УЧАСТЬ У II МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

18 травня 2018 р.

Кафедра економічної теорії та економічної кібернетики

15 травня 2018 року викладачі, студенти кафедри економічної теорії та економічної кібернетики прийняли участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Економічний розвиток держави та її соціальна стабільність».