Новий старт профорієнтаційної роботи кафедри менеджменту і логістики ПолтНТУ

26 вересня 2017 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

З початком кожного навчального року дружний колектив кафедри менеджменту і логістики Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ активно долучається до профорієнтаційної роботи з талановитою учнівською молоддю. Не винятком став і вересень 2017 року.

Image Not Found

За доброю традицією, представники кафедри менеджменту і логістики побували у закріплених школах міста Полтави, де мали чудову нагоду привітати кожного із чудовим святом – Днем знань.

Найщиріші привітання учням Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 від імені ректора ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка, професора Володимира Олександровича Онищенка та його велику подяку вчителям школи за реалізацію ними благородної місії формування талановитих особистостей висловив доцент кафедри менеджменту і логістики нашого університету Голобородько Олександр Петрович. Цього ж дня із теплими словами привітань від адміністрації ПолтНТУ звернувся до учнів Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, вчителів та їхніх батьків доцент кафедри менеджменту і логістики Зось-Кіор Микола Валерійович.

Image Not Found

Загалом, на 2017-2018 навчальний рік кафедрою менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ заплановано чимало заходів профорієнтаційного характеру, які спрямовані на підвищення рівня обізнаності учнівської молоді із можливостями подальшого навчання за широким спектром сучасних освітніх програм.

Тож до нових зустрічей, дорогі абітурієнти!

Image Not Found