na_kaf_ekon_kiber_zavitali_vipuskniki.html Навчально-науковий Інститут фінансів, економіки та менеджменту

На кафедру економічної кібернетики ННІ ФЕМ ПолтНТУ завітали випускники

17 червня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

17 червня 2017 року на кафедрі економічної кібернетики Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбулася зустріч викладачів із випускниками 2012 року. Здається, минуло лише п’ять років з моменту отримання довгоочікуваного диплому, але за цей час наші випускники досягли вагомих успіхів у професійному житті.

На кафедрі економічної кібернетики вже традиційними стали зустрічі з випускниками минулих років, адже за час її існування відбулося 14 випусків бакалаврів та 12 випусків магістрів. Тож і цей рік не став винятком, і 17 червня 2017 р. на кафедру завітали випускники 2012 року. Велику підготовчу роботу з організації цієї зустрічі виконали старости груп: Ігор Лубенець, java-програміст ІТ-відділу німецької компанії «SIXT» та Марина Кальченко, аналітик систем ливарного заводу «ЛІТІЗ».

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри економічної кібернетики Руслан Григорович Савенко, який розповів про сучасний стан та перспективи розвитку спеціальності «Економічна кібернетика». У свою чергу випускники згадали свої щасливі студентські роки у ПолтНТУ і розповіли своїм викладачам і наставникам про власні досягнення за останні п’ять років. Як виявилося, переважна більшість випускників кафедри економічної кібернетики ННІ ФЕМ ПолтНТУ сьогодні працює за отриманою спеціальністю в установах та на підприємствах різних форм власності міста Києва, Полтави та області.

У компанії «Нова пошта» аналітиком консолідованої інформації відділу по роботі зі скаргами та пропозиціями працює Вадим Тарасенко, а адміністратором доступу у відділі технічної підтримки користувачів – Альона Бойко. У ІТ-відділі Прокуратури Полтавської області працюють Юрій Дроздов та Андрій Оборожний. Також у правоохоронних органах працюють Роман Микуця та Євгеній Резніченко, які забезпечують інформаційну безпеку держави. Службу охорони одного з торговельних підприємств міста Полтави очолює Максим Талан.

Світлана Добжинська працює державним кадастровим реєстратором, Аліна Салата – спеціалістом з працевлаштування бійців АТО, Андрій Романюк – приватним підприємцем. У відпустці по догляду за дитиною перебувають Катерина Гизила, Аліна Горбенко, Тетяна Матякубова, Євгенія Степанова та Анастасія Тарасенко.

Колектив кафедри щиро дякує випускникам спеціальності «Економічна кібернетика» 2012 року за цікаву та змістовну ювілейну зустріч у стінах рідного університету. Ми пишаємося професійними здобутками кожного із вас та бажаємо вам успіхів в особистому і професійному житті!