УЧАСТЬ У II МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

18 травня 2018 р.

Кафедра економічної теорії та економічної кібернетики

15 травня 2018 року викладачі, студенти кафедри економічної теорії та економічної кібернетики прийняли участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Економічний розвиток держави та її соціальна стабільність».

У роботі пленарного засідання взяли участь доктор економічних наук Дубіщев В.П., доценти Шевченко О.М., Лисенко М.В., Харченко Ю.А., Марчишинець О.В., Панасенко Н.Л., ст. викладач Скрильник І.І.

В рамках ІІ Міжнародної науково-практичної конференції відбулося секційне засідання кафедри на тему «Перспективи соціально-економічного розвитку України у контексті євроінтеграції».

Дана тема є актуальною, адже 195 учасників надіслали свої тези, у тому числі науковці та студенти п’яти вищих навчальних закладів України (м. Полтава, м. Харків, м. Кам’янське).

У конференції на запрошення кафедри прийняв участь науковий співробітник університету м. Монс (Бельгія), к.т.н. Скрильник О. М. На пленарному засіданні прозвучало його привітання усім учасникам Міжнародної конференції. Він наголосив на тому, що головна мета проведення конференції – це обмін передовим досвідом, знаннями та висловив сподівання, що дана конференція, як і попередні, буде конструктивною, а її результати і запропоновані рекомендації дійсно знайдуть своє застосування у практичній діяльності.

Image Not Found

У засіданні секції взяли участь 42 учасника, серед них 12 науково-педагогічних працівників кафедри та 30 студентів різних спеціальностей. Студенти і викладачі обговорили актуальні питання розвитку сучасної економічної теорії та кібернетики.

На секційному засіданні з доповідями виступили магістранти: Яценко В.В. «Медичні реформи в ринкових економіках в критеріях соціальної відповідальності» (науковий керівник д.е.н., професор Дубіщев В.П.); Комарова О.М. «Дошкільне виховання в ринкових системах» (науковий керівник д.е.н., професор Дубіщев В.П.); Крупко Ж.В. «Споживчий кошик у вимірах соціальної відповідальності» (науковий керівник д.е.н., професор Дубіщев В.П.).

Image Not Found

Свої доповіді представили студенти групи 401ЕК: Мирошниченко Т.С. «Аналіз динаміки середньої заробітної плати в Україні» (науковий керівник к.е.н., доцент Панасенко Н.Л.); Куць Б.С. «Економіко-математичне моделювання собівартості наданих послуг КП «Оржиця-Водоканал»» (науковий керівник ст. викладач Климко О.Г.); Деменко Л.Д. «Застосування трендового аналізу для виявлення конкурентоспроможності сільськогосподарського підприємства в Україні» (науковий керівник ст. викладач Скрильник І.І.); Олешко А.О. «Застосування економіко-математичного моделювання для вдосконалення виробництва» (науковий керівник ст. викладач Скрильник І.І.).

Image Not Found

Також цікаві доповіді були підготовлені студентами 2 курсу: Крекотень В.В. «Таргетування інфляції як сучасний напрям монетарної політики України» (науковий керівник к.е.н., доцент Шевченко О.М.); Шулик Л.П. «Система нетрадиційних банківських послуг в Україні» (науковий керівник к.е.н., доцент Шевченко О.М.).

Image Not Found

Бажаємо усім учасникам конференції нових, цікавих досліджень, плідної праці та наукових успіхів!

Image Not Found
Image Not Found
Image Not Found
Image Not Found