VIII Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасна економічна наука: теорія і практика»

1 грудня 2018 р.

За матеріалами кафедри економічної теорії та економічної кібернетики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

14 листопада 2018 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасна економічна наука: теорія і практика». На конференцію було подано близько 100 доповідей науковців з вищих навчальних закладів України та зарубіжних країн, магістрантів та студентів університету. Учасники засідання виступили з результатами дослідження теоретичних, методологічних і практичних проблем сучасної економічної науки та методів їх розв’язання в умовах глобалізації.

Image Not Found

Під час пленарного засідання учасників конференції привітали: Гришко В.В. – директор навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, д.е.н., професор, заступник голови програмного комітету та Марчишинець С.М. – т.в.о. начальника Управління інфраструктури Полтавської облдержадміністрації.

Image Not Found

Image Not Found

Цікавими і змістовними були презентації Рижова А.М. (директор Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта») про розвиток полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» в умовах реформування системи державного поштового зв’язку та Шереметьєвої О.І., (голова Омельницької об’єднаної територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області) про досвід створення та функціонування об’єднаної територіальної громади в Полтавській області та в Україні. Наведені ними конкретні результати практичної роботи зацікавили усіх присутніх.

Image Not Found

Також можна відзначити доповіді студентів з Алжиру та Пакистану Benabed Anis на тему «GLOBALIZATION & CHALLENGES OF OIL & GAS INDUSTRY IN THE WORLD», Jadoon Arif Mukhtar «ECONOMY OF PAKISTAN IN THE TERMS OF GLOBALIZATION» та Nizami Daniyal, «CHILD LABOUR AND RELATED ISSUES».

Image Not Found

Після пленарного засідання робота конференції продовжилася за такими напрямами: розвиток сучасної економічної науки за умов глобалізаційних процесів, соціально-економічні аспекти ресурсозбереження: проблеми та шляхи їх вирішення, інноваційний розвиток національної економіки, перспективи вдосконалення фінансових інструментів регулювання національної економіки України.

Image Not Found

За підсумками роботи конференції учасники прийняли резолюцію, в якій зазначили перспективні напрями подальших наукових досліджень проблем сучасної економічної науки та методів їх розв’язання.

Image Not Found
Image Not Found
Image Not Found
Image Not Found
Image Not Found