Кафедра економіки підприємства та управління персоналом залучає спеціалістів-практиків до навчального процесу

6 листопада 2018 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

19 жовтня 2018 року завідувач кафедри економіки підприємства та управління персоналом Чевганова В.Я. та старший викладач Валявський С.М. організували проведення другого практичного заняття з дисципліни «Планування та організація виробничої діяльності» для студентів груп 201- Е та 301-Е спеціальності 051 «Економіка» в Філії «Кобеляцький цукровий завод» ТОВ «Цукроагропром».

Image Not Found

Практичні заняття розпочалися зі наочного знайомства з технологією виробництва цукру за участі завідуючої заводською лабораторією Потабенко В.В. Студенти дізналися про особливості роботи підприємств цукрової галузі, специфіку організації їх виробничого процесу.

Image Not Found

Начальник планово-економічного відділу Поставна Т.П. на практичному занятті на тему: «Управління витратами за місцем їх виникнення» поділилася досвідом розробки та впровадження бізнес-планування та бюджету підприємства. Студенти активно приймали участь в обговоренні питань, що виникли під час дискусії.

Щиро дякуємо керівнику підприємства Мисько І.М. та його колегам за участь в одному із важливих заходів кафедри для підвищення рівня підготовки знань студентів.

Image Not Found

Image Not Found
Image Not Found