У Навчально-науковому інституті фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ передбачено можливість надання освітніх послуг англійською мовою для іноземних студентів, які навчаються за різними спеціальностями першого та другого рівнів вищої освіти.

Навчальний процес в Інституті забезпечують висококваліфіковані науково-педагогічні працівники, які мають сертифікати міжнародного зразка, що підтверджують високий рівень володіння іноземною мовою. Кожна навчальна дисципліна, що викладається студентам, має відповідне англомовне навчально-методичне забезпечення.

Image Not Found

Більш детальну інформацію щодо умов вступу іноземних громадян на навчання до ПолтНТУ можна дізнатися за адресою:

• м. Полтава, проспект Першотравневий, 24, центральний корпус, перший поверх, кімната 122.

• E-mail: interoffice.pntu@gmail.com

У студентів освітнього ступеня «магістр» і випускників Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка є унікальна можливість разом із дипломом державного зразка отримати диплом одного із європейських вищих навчальних закладів, який визнається у країнах ЄС.

Програма «Подвійний диплом» передбачає одночасне навчання студента денної форми навчання у двох вищих навчальних закладах за однією із спеціальностей:

Image Not Found

Після успішного завершення програми студент має можливість отримання двох дипломів:

• диплом магістра з менеджменту інноваційної діяльності (Master of Innovation Management) або магістра з бізнес-адміністрування (Master of Business Administration – MBA) Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка;
• диплом магістра європейського університету за відповідною спеціальністю.

Основними перевагами такого навчання є, насамперед, наступні:
• зростання конкурентних переваг студента на українському і світовому ринку праці;
• підвищення рівня знань англійської мови;
• отримання додаткового професійного та життєвого досвіду;
• вивчення культурних і традиційних особливостей іншої країни, основних аспбізнесу у ній;
• графік навчання максимально адаптований до кожного студента.


МОЖЛИВОСТІ НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ

Студенти Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту мають можливість паралельно отримувати другу освіту за кордоном у країнах ЄС та інших країнах світу (США, Китай, Польща) як із повною оплатою за навчання, так і безкоштовно, завдяки стипендії від уряду приймаючої країни.

Завдяки налагодженій співпраці між Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка і Посольством США в Україні в нашому університеті постійно проводяться семінари-тренінги за програмою «Opportunity Funds», яка надає фінансову підтримку талановитим студентам при вступі до вищих навчальних закладів США.

Стипендії від Уряду КНР дозволяють нашим студентам обрати суміжну спеціальність, за якою здійснюють підготовку ВНЗ-партнери ПолтНТУ:
• Китайський університет нафти (м. Пекін);
• Пекінський технологічний університет;
• Цюнджоуський університет (м. Санья)
• Ланджоуський транспортний університет.

Image Not Found

СТАЖУВАННЯ, ПРАКТИКИ, ЛІТНІ ШКОЛИ

Під час навчання перед студентами Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ відкриваються широкі можливості щодо проходження виробничої практики на базі Білостоцького технологічного університету, літнього стажування (Великобританія, Польща, Туреччина) та навчання у літній школі Вищої школи менеджменту у м. Варшава (Польща).

У рамках літньої школи традиційно проводяться: цикл лекцій, семінарських та практичних занять, тематичних дискусій стосовно актуальних питань менеджменту та адміністрування, створення та розвитку власного бізнесу. Водночас, студенти мають змогу більше дізнатися про історію та культуру Польщі, отримати мовну практику, знайти нових друзів.

Image Not Found

Одним із найбільших структурних підрозділів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка є студентське містечко, що знаходиться неподалік від історичного центру міста Полтава, у мальовничій, зеленій парковій зоні. Студмістечко складається із п’яти студентських гуртожитків, в яких сьогодні проживає чимало студентів Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту.

На території студентського містечка, що знаходиться поряд із університетом, розташовані: студентська їдальня, студентський профілакторій, пральня з усім необхідним обладнанням, футбольне поле зі штучним покриттям, і навіть справжній студентський кінотеатр під відкритим небом, де студенти щотижня мають змогу разом зі своїми друзями переглядати улюблені кінофільми. Для зручності у всіх гуртожитках організовано вільний доступ до мережі Інтернет. Неподалік від студмістечка є зручна автостоянка, продуктовий та інші магазини, відділення банку, парк атракціонів, музеї, обласна бібліотека а також зупинка міського транспорту.

Все це вигідно відрізняє Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка від інших вищих навчальних закладів.

Image Not Found

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка завжди панує неповторна творча атмосфера, адже поєднання навчання із наукою, спортом і цікавими проектами, ініціаторами яких майже завжди є студенти, дозволяє створити всі належні умови для розвитку і самореалізації кожного.

Важливою складовою життя студентів ПолтНТУ вже понад 15 років є студентське самоврядування, участь у якому не лише навчає працювати в команді, але й виховує лідерські якості, формує організаторські здібності, дає можливість відчути власні сили і можливості та оцінити підтримку справжніх друзів.

Image Not Found

Наприкінці 2016 року до складу нового студентського парламенту ПолтНТУ було обрано чимало представників студентської молоді від Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту. Приємною несподіванкою для всіх стало те, що серед багатьох кандидатів на посаду голови студентської ради університету впевнену перемогу здобула наша студентка, Марина Корнієнко.

Image Not Found

На рівні Інституту діяльність студентського самоврядування спрямована на підвищення соціальної активності студентської молоді і виховання відповідальності за доручену справу. Цей дружній колектив, який сьогодні очолює студент спеціальності «Менеджмент» Ігор Філенко, постійно працює над втіленням найсміливіших планів та ідей, завдяки яким життя студентів Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ стає більш змістовним і яскравим.

Image Not Found

Навчально-науковий інститут фінансів, економіки та менеджменту
Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка,
проспект Першотравневий, 24, кімната 305А, м. Полтава, Україна, 36011

Image Not Found

Image Not Found
Image Not Found