СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 076 «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ» НАВЧАЮТЬСЯ НА ВИРОБНИЦТВІ

6 листопада 2018 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

23 жовтня 2018 року відбулося чергове практичне заняття з дисципліни «Планування та організація виробничої діяльності» для студентів групи 301-ЕП кафедри економіки підприємства та управління персоналом в Філії «Яреськівський цукровий завод» ТОВ «Цукроагропром» агрохолдингу «Астарта-Київ».

Image Not Found

Практичні заняття почалися з ознайомленням з організацією приймання, зберігання та подачі сировини на переробку.

Image Not Found

В сировинній лабораторії призаводського бурякоприймального пункту студенти мали можливість познайомитись з порядком визначення кількісних та якісних показників цукрових буряків – забрудненості, вмісту цукру, альфа-амінного азоту та інших.

Image Not Found

Знайомство з роботою ремонтно-силового цеху та механічної майстерні дало змогу студентам ознайомитися з плануванням ремонтних робіт, квартальними і місячними планами ремонтів по цехам та підприємству в цілому, розстановками працівників механічної майстерні в ремонтний період та сезон цукроваріння.

Image Not Found

Під час практичного заняття з планування та організації роботи енергетичного комплексу начальник ТЕЦ підприємства детально ознайомив студентів з дільницею підготовки води для парових котлів, роботою котельні, дільницею по виробництву електроенергії для технологічних потреб.

Image Not Found

Image Not Found