PER ASPERA AD ASTRA - ЧЕРЕЗ ТЕРНИ ДО ЗІРОК!

06 грудня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики

5 грудня 2017 р. студенти групи 101Е разом із кураторами Чичуліною К.В., Скрильник І.І. відвідали Полтавський музей авіації та космонавтики, де відзначався Міжнародний день волонтера. Першокурсники познайомилися з унікальними експонатами та матеріалами, що присвячені найвидатнішим подіям в аерокосмічній науці й техніці в Україні та у світі.

Image Not Found

Значне місце в експозиції відведено уродженцям Полтавщини та людям, діяльність яких пов'язана з нашим краєм, висвітлено наукову спадщину Ю. Кондратюка. Великий інтерес студентів викликали матеріали, що ознайомлюють із роками навчання, працею, генеалогічними та іншими зв'язками вчених, їх внеском у розвиток аерокосмічної науки і техніки з XVIII ст. до сьогодення: Засядька О.Д., Кованька О.М., Котельникова Г.Є., Побєдоносцева Ю.О., Кисенка М.С., Челомея В.М. та багатьох інших.

У експозиції музею відображено внесок вихідців з Полтавщини в перемогу в роки Другої світової війни, зокрема, розповідається про операцію «Френтік».

Представлені експонати цікаво висвітлюють участь України у міжнародних космічних проектах.

Також першокурсники переглянули фільм про волонтерський рух на Полтавщині та послухали розповіді запрошених на свято волонтерів громадської організації «Полтавський батальйон небайдужих».

Image Not Found