Асистент кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ побувала у стінах рідної школи з профорієнтаційною роботою

24 лютого 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

24 лютого 2017 року асистент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Ірина Новицька завітала з профорієнтаційною роботою до Чутівської загальноосвітньої школи I-III ступенів.

Image Not Found

Під час безпосереднього спілкування із представником випускової кафедри майбутні абітурієнти дізналися про особливості вступу на навчання до вищого навчального закладу, основні зміни, що відбулися в переліку сертифікатів на вступ у 2017 році в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за спеціальностями «Міжнародні економічні відносини» та «Маркетинг».

Особливий інтерес серед цьогорічних випускників викликала і розповідь Ірини Новицької про її особисті враження від студентського життя та навчання в ПолтНТУ. Наприкінці зустрічі кожний отримав запрошення завітати на День абітурієнта до нашого університету.

Image Not Found