Відвідування персональної виставки картин художниці Руслани Анічиної

10 листопада 2018 р.

За матеріалами кафедри обліку і аудиту

01.11.2018 р. студенти першого курсу спеціальності «Облік і оподаткування» разом з куратором к.е.н., доцентом Лебедик Г.В. відвідали персональну виставку колишньої студентки архітектурного факультету Руслани Анічиної, яка проходила у галереї мистецтв.

Image Not Found

Роботи художниці виконані у стилі графіки і абстрактного живопису.

Під час екскурсії з’ясувалося, що працювати у жанрі абстрактного живопису Руслані Анічиній подобалося ще в студентські роки. Потім час від часу вона поверталася до нього. Зокрема, ряд абстрактних картин створила у 2015 році для проекту, присвяченого художниці Соні Делоне, окремі роботи цього напрямку з’являлися на різних виставках. Але нині - особливий період у її творчості, в якому домінує саме абстрактний живопис.

Для художниці абстракція - спосіб самовираження, до якого вона вдається далеко не вперше, і який дозволяє висловити те, що подекуди неможливо зробити іншими засобами.

Зважаючи на те, що у Полтаві цей напрямок мистецтва поки що практично не розвинений і працюють в ньому лише окремі митці, виставка стала визначною подією для міста.

Image Not Found

Таку виставку студенти відвідали вперше і були надзвичайно вражені талантом художниці. Особливо приємним виявився той факт, що авторка картин навчалася у нашому ВНЗ.

Image Not Found
Image Not Found
Image Not Found